POPRZEDNIA EDYCJA: Budżet obywatelski na rok 2023

SPOTKANIA, WARSZTATY, INTEGRACJA

AKTYWNOŚĆ TO DLA NAS WAŻNE – ZAJĘCIA RUCHOWE W DZIELNICY WILKOWYJE

DzielnicaWILKOWYJE
Identyfikator IX/30
Lokalizacja Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 1 ul. Leśna 66, MCK Klub Wilkowyje ul. Szkolna 94
Autor Bartecka – Grochla Renata
Szacunkowy koszt zadania 23 150 zł
Opis Projekt zakłada organizację zajęć z aerobiku prowadzonych przez profesjonalnego instruktora fitness. Program zajęć dostosowany będzie do wieku uczestników oraz zostanie wzbogacony o zajęcia wzmacniające kręgosłup. Dodatkowo instruktor będzie prowadził zajęcia nordic walking. Projekt pozwoli na aktywne spędzenie wolnego czasu, będzie sprzyjać rozwijaniu i zacieśnianiu więzi, wymianie doświadczeń oraz pozwoli uczestnikom utrzymać dobrą kondycję fizyczną.

COOLTURALNE WILKOWYJE – WYDARZENIA KULTURALNE W DZIELNICY WILKOWYJE

DzielnicaWILKOWYJE
Identyfikator IX/31
Lokalizacja MCK Klub Wilkowyje ul. Szkolna 94
Autor

Bartecka – Grochla Renata

Szacunkowy koszt zadania 32 000 zł
Opis Projekt zakłada organizację wydarzeń o charakterze kulturalnym, które dadzą możliwość uczestnictwa szerokiemu gronu zainteresowanych. Zadanie ma na celu kształtowanie postaw wrażliwości i otwartości na kulturę, zwiększenie świadomości narodowej, zacieśnienie więzi międzypokoleniowych oraz wspólne obcowanie ze sztuką i kulturą.

ZAJĘCIA UMUZYKALNIAJĄCE DLA NAJMŁODSZYCH W DZIELNICY WILKOWYJE

DzielnicaWILKOWYJE
Identyfikator IX/32
Lokalizacja MCK Klub Wilkowyje ul. Szkolna 94
Autor Bartecka – Grochla Renata
Szacunkowy koszt zadania 16 200 zł
Opis Projekt zakłada organizację pozalekcyjnych zajęć muzycznych przez wykwalifikowanego nauczyciela. Zajęcia muzyczne odbywać się będą w dwóch grupach wiekowych 0-3 oraz 3-6 lat. Podczas zajęć dzieci będą korzystać z pomocy dydaktycznych takich jak instrumenty sensoryczne, chusty, tamburyna, trójkąty, grzechotki, kołatki, kastaniety, cymbałki i gwizdki. Zajęcia zapewnią rozwój ruchowy i społeczny dzieci, będą uczyć tego jak współpracować w grupie oraz z kolegą i koleżanką. Pierwszeństwo w rekrutacji mają dzieci, które mieszkają w dzielnicy Wilkowyje.

RODZINNA TERENOWA GRA ROWEROWA SZLAKIEM WILKÓW

DzielnicaWILKOWYJE
Identyfikator IX/33
Lokalizacja na terenie dzielnicy Wilkowyje
Autor Rak Adam, Kasperczyk Michał
Szacunkowy koszt zadania 18 000 zł
Opis Celem zadania jest przeprowadzenie gry terenowej, czyli rajdu rowerowego połączonego z rozwiązywaniem zagadek oraz poznawaniem najbliższej okolicy. Projekt spełnia cele rekreacyjne, edukacyjne oraz integracyjne. Dodatkowo impreza wpisuje się w trend gier terenowych prowadzonych w innych miastach, a także jest dobrym sposobem na promocję turystyki rowerowej. Pierwszeństwo w rekrutacji mają mieszkańcy dzielnicy Wilkowyje.
Mapa Tutaj wstaw link do mapy

DZIEŃ SENIORA W DZIELNICY WILKOWYJE

DzielnicaWILKOWYJE
Identyfikator IX/34
Lokalizacja MCK Klub Wilkowyje ul. Szkolna 94
Autor Stencel Magdalena
Szacunkowy koszt zadania 10 000 zł
Opis Projekt zakłada realizację Dnia Seniora. Celem spotkania będzie nie tylko integracja środowiska senioralnego, lecz również zwrócenie uwagi na fakt, że wiek dojrzały nie musi oznaczać wykluczenia z aktywnego życia. Dla obecnych przewidziano wiele atrakcji.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. do zapewnienia bezpieczeństwa. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X