Aktualności

Konsultacje 10/2024

Przedmiot konsultacji:

Projekt Uchwały Rady Miasta Tychy w sprawie przyjęcia „Aktualizacji planu adaptacji miasta Tychy do zmian klimatu do roku 2030”

Mały grant 3/2024

Oferta złożona przez Stowarzyszenie Abstynencki Klub Żeglarski "PAPROCANY" na zadanie publiczne pod nazwą: Utrwalanie trzeźwości poprzez aktywne działania grupowe.

Mały grant 2/2024

Oferta złożona przez New Europe Foundation a na zadanie pod nazwą: ZielonoMI! Młodzi dla Zielonego Miasta.

Zgodnie z Ustawą o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie z dnia 24 kwietnia 2003 r. zamieszczam ofertę organizacji pozarządowej do publicznej wiadomości. Każdy w terminie 7 dni od dnia zamieszczenia może zgłosić uwagi dotyczące oferty.

BIP

Wyniki konkursu Dystrybucja żywności w ramach Programu FEPŻ

Prezydent Miasta Tychy informuje, iż w dniu 8 kwietnia 2024 roku został rozstrzygnięty otwarty konkurs ofert na realizację zadania publicznego w 2024 roku w zakresie pomocy społecznej, w tym pomoc rodzinom i osobom w trudnej sytuacji życiowej oraz wyrównywania szans tych rodzin i osób w ramach Programu Fundusze Europejskie na Pomoc Żywnościową 2021-2027 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego Plus – Podprogram 2023

Konkurs grantowy Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich

Zapraszamy do udziału w konkursie grantowym Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich, którego miasto Tychy jest jednym z członków. Tematy tegorocznego konkursu dotyczą profilaktyki zdrowia psychicznego oraz zdrowia i aktywności seniorów.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. do zapewnienia bezpieczeństwa. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X