Konsultacje zakończone

Konsultacje 7/2023

Ogłoszenie o prowadzeniu konsultacji w sprawie przyjęcia zasad i trybu postępowania przy udzielaniu osobom fizycznym dotacji celowej na realizację projektu grantowego pn. „Postaw na OZE - rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii na terenie Gmin Partnerskich Tychy i Wyry”

Konsultacje 4/2023

Prezydent Miasta Tychy informuje o rozpoczęciu w dniu 4 kwietnia br. konsultacji projektu uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w południowej części osiedla Wilkowyje w Tychach – etap VI.

Konsultacje 23/2022

Prezydent Miasta Tychy informuje o rozpoczęciu w dniu 28 grudnia 2022r. konsultacji opracowanego dokumentu pn: „Projekt aktualizacji założeń do planu zaopatrzenia w ciepło, energię elektryczną  i paliwa gazowe dla miasta Tychy”

Konsultacje 22/2022

Prezydent Miasta Tychy informuje o rozpoczęciu w dniu 27 grudnia 2022 r. konsultacji projektu ,,Strategii oświatowej miasta Tychy na lata 2023 - 2027+''.

Konsultacje 21/2022

Prezydent Miasta Tychy informuje o rozpoczęciu w dniu 27 grudnia 2022 r. konsultacji projektu uchwały w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla terenu położonego przy ulicy Kolejowej w Tychach.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X