Konsultacje

Konsultacje projektu uchwały w sprawie zmiany uchwały Nr X/194/19 Rady Miasta Tychy z dnia 29 sierpnia 2019 r. w sprawie przyjęcia statutu Młodzieżowej Rady Miasta Tychy

Prezydent Miasta Tychy zaprasza mieszkańców do konsultacji projektu uchwały w sprawie przyjęcia statutu Młodzieżowej Rady Miasta Tychy.

Konsultacje ws uchwały Rady Miasta w sprawie przyjęcia " Regulaminu dostarczania wody i odprowadzenia ścieków na terenie Gminy Miasta Tychy."

Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji ws uchwały Rady Miasta w sprawie przyjęcia " Regulaminu dostarczania wody i odprowadzenia ścieków na terenie Gminy Miasta Tychy."

Konsultacje w sprawie projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie Osiedla U przy ul. Uczniowskiej i ul. Sikorskiego w Tychach wraz z prognozą oddziaływania na środowisko

Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji w sprawie projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie Osiedla U przy ul. Uczniowskiej i ul. Sikorskiego w Tychach wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Konsultacje w sprawie projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie Osiedla O pomiędzy al. Piłsudskiego, ul. Armii Krajowej i ul. Orzeszkowej w Tychach wraz z prognozą oddziaływania na środowisko

Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji w sprawie projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie Osiedla O pomiędzy al. Piłsudskiego, ul. Armii Krajowej i ul. Orzeszkowej w Tychach wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Ogłoszenie o prowadzeniu konsultacji projektu MPZP dla obszaru położonego w rejonieosiedli Żwaków i Suble – etap I

Projekt miejscowego planu zagospodarowania przestrzennegodla obszaru położonego w rejonie osiedli Żwaków i Suble pomiędzy ulicami: Nizinną, Chałupniczą, Lucjana Rydla, ks. Stanisława Radziejowskiego, Stoczniowców’70, Jaśkowicką i linią kolejową nr 139 w Tychach – etap I wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X