Konsultacje

Konsultacje społeczne Planu Zrównoważonej Mobilności Miejskiej (SUMP)

Dokument „Dobra Mobilność 30/50 – Plan Zrównoważonej Mobilności Miejskiej dla obszaru Związku Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego” wraz z Prognozą oddziaływania na środowisko został przekazany do konsultacji społecznych. Konsultacje potrwają do dnia 11 kwietnia 2023 r.

Konsultacje Tyskiego Hubu Zielonej Gospodarki

Ogłoszenie o prowadzeniu konsultacji w sprawie Tyskiego Hubu Zielonej Gospodarki przy al. Piłsudskiego w Tychach. Zadanie planowane jest do współfinansowania ze środków Funduszu Sprawiedliwej Transformacji w ramach programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021-2027, Priorytetu X Fundusze Europejskie na Transformację.

Konsultacji projektu uchwały w sprawie Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie miasta Tychy na rok 2023.

Ogłoszenie o prowadzeniu konsultacji projektu uchwały w sprawie Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie miasta Tychy na rok 2023.

Konsultacje w sprawie wykazu kąpielisk oraz ustalenia sezonu kąpielowego w roku 2023

Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji dotyczących projektu uchwały w sprawie wykazu kąpielisk oraz ustalenia sezonu kąpielowego na terenie Gminy Miasta Tychy na rok 2023.

Konsultacje dotyczące zagospodarowania nowego centrum miasta

Rozpoczęły się konsultacje społeczne dotyczące zagospodarowania nowego centrum miasta. Zachęcamy do wzięcia udziału w ankiecie. Dzięki temu mogą Państwo wyrazić swoje preferencje, potrzeby oraz wyobrażenia na temat nowego centrum Tychów.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X