Aktualności - budżet obywatelski

Czekamy na Wasze opinie

Zapraszamy Państwa do włączenia się w pracę nad tworzeniem zasad realizacji XI edycji Budżetu Obywatelskiego. Do 16 listopada czekamy na Państwa propozycje zmian do kolejnej edycji BO. Zachęcamy do zapoznania się z bieżącym dokumentami i  wysłanie opinii oraz wniosków za pośrednictwem formularza kontaktowego lub na adres e-mail: .

Tyski Społecznik

!!! Ze względu na duże zainteresowanie Konkurs Tyski Społecznik zostaje przedłużony. Zgłoszenia można składać do 6 listopada (poniedziałek), do godziny 12.00
Przypominamy, że zgłoszenia można składać:
- osobiście w biurze Fundacji Rozwoju Ekonomii Społecznej  w Tychach przy ul. Barona 30/413,
- mailowo na adres


Fundacja Rozwoju Ekonomii Społecznej we współpracy z Miastem Tychy ogłasza nabór do V edycji Konkursu TYSKI SPOŁECZNIK. W Konkursie mogą wziąć udział osoby fizyczne, grupy nieformalne, organizacje pozarządowe oraz instytucje i przedsiębiorcy. Celem konkursu jest upowszechnianie postaw prospołecznych i docenianie bezinteresownego udziału w społecznych inicjatywach.

PROJEKTY WYBRANE DO REALIZACJI

W środę 20 września zakończyło się głosowanie mieszkańców na projekty złożone do 10. edycji Budżetu Obywatelskiego. Poniżej lista projektów, które będą zrealizowane w roku 2024.

RAPORT Z GŁOSOWANIA

20 września zakończyło się głosowanie na projekty mieszkańców złożone do Budżetu Obywatelskiego na rok 2024. Poniżej prezentujemy wyniki głosowania wraz z rozkładem punktów. Do realizacji w roku 2024 przeszło 98 zadań.

Dziękujemy za Wasze głosy!

W środę 20 września zakończyło się głosowanie mieszkańców na projekty złożone do 10. edycji Budżetu Obywatelskiego. Zgodnie z harmonogramem 6 października zostanie opublikowana lista wszystkich projektów wraz z liczbą uzyskanych głosów.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X