Oferty pracy dla wolontariuszy

Oferta pracy wolontarystycznej 2/2023

Organizacja pozarządowa (Internationaler Bund Polska) poszukuje osoby zainteresowanej pomocą w archiwizacji dokumentacji za 2022. Brzmi strasznie nudno, ale praca niezwykle pożyteczna. Będzie też okazja do porozmawiania o tym czym się zajmujemy i dlaczego. Chętnych prosimy o kontakt: Bartłomiej Szymczyk - ; tel.: 32 219 10 10

Oferta pracy wolontarystycznej 1/2023

Poszukujemy osób do wyprowadzania psa należącego do osoby niepełnosprawnej, która powróciła ze szpitala i przez okres dwóch miesięcy od 5.02.2023 jest bez opieki. Z psem trzeba wychodzić dwa lub trzy razy dziennie, więc jest to raczej zadanie dla większej ilości osób. Miejsce zamieszkania psa - okolice stadionu miejskiego, ul. Edukacji. Pies duży, ale przyjazny. Ewentualnych chętnych prosimy o kontakt: Bartłomiej Szymczyk - ; tel.: 32 219 10 10

Wesprzyj osobę z niepełnosprawnością

Poszukiwany wolontariusz chętny do pomocy w zrobieniu i przyniesieniu do domu świątecznych zakupów niepełnosprawnej Pani mieszkającej na ul. Bibliotecznej (zakupy dokonane będą ze środków Pani).
kontakt: lub 789 489 531
5

Pomoc w organizacji koncertu konkursowego w ramach Śląskiej Jesieni Gitarowej

Organizatorzy XVIII Międzynarodowego Festiwalu Śląska Jesień Gitarowa poszukują wolontariuszy do obsługi konkursu gitary klasycznej.

Obowiązki wolontariusza: obsługa szatni, tworzenie listy osób wchodzących na teren szkoły.
Miejsce: Zespół Szkół Muzycznych im. F. Rybickiego w Tychach al. Niepodległości 53
Termin: 25-26-27 października 2022r. w godzinach 9:00-13:00 orqz 14:00-17:00
UWAGA1: Ze względu na charakter imprezy (konkurs gitary klasycznej) organizator prosi o odpowiedni ubiór wolontariuszy. Preferowane białe koszule/marynarki.
UWAGA2: W zamian za świadczony wolontariat organizatorzy oferują wstęp na wybrane koncerty, które odbywają się w Mediatece w Tychach (26-30.10.2022r. godz 18:30) w ramach  XVIII Międzynarodowego Festiwalu Śląska Jesień Gitarowa.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X