Newsletter Tyskiego Centrum Wolontariatu

Newsletter Tyskiego Centrum Wolontariatu umożliwia wszystkim zainteresowanym osobom automatyczne otrzymywanie informacji związanych z problematyką wolontariatu w Tychach oraz ofert pracy wolontariackiej.

Jeżeli masz pytania dotyczące newslettera, napisz na adres: .

  • Korzystanie z usługi "Newsletter NGO" jest dobrowolne i bezterminowe.
  • W celu świadczenia usługi "Newsletter NGO" Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy pozyskuje od osób zainteresowanych nazwy adresów poczty elektronicznej.
  • Zarejestrowana osoba w każdej chwili ma możliwość dokonania zmiany bądź usunięcia swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.

 


Oświadczam, że zapoznała/em się z "Informacją o przetwarzaniu danych osobowych" w Urzędzie Miasta Tychy, dostępną tutaj.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Prezydenta Miasta, w celu korzystania z prowadzonej przez Miasto Tychy usługi "Newsletter Tyskiego Centrum Wolontariatu". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej "Newsletter Tyskie Centrum Wolontariatu".Joomla Extensions powered by Joobi

 

 

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X