Konsultacje zakończone

Konsultacje projektu Uchwały w sprawie przyjęcia programu polityki zdrowotnej pod nazwą: „Program w zakresie profilaktyki depresji u dzieci i młodzieży w mieście Tychy”

Ogłoszenie o prowadzeniu konsultacji projektu Uchwały w sprawie przyjęcia programu polityki zdrowotnej pod nazwą: „Program w zakresie profilaktyki depresji u dzieci i młodzieży w mieście Tychy”

Konsultacje projektu Uchwały w sprawie przyjęcia Miejskiego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego do roku 2030

Ogłoszenie o prowadzeniu konsultacji projektu Uchwały w sprawie przyjęcia Miejskiego Programu Ochrony Zdrowia Psychicznego do roku 2030.

Konsultacje w sprawie „Budowy Metropolitalnej drogi rowerowej (Velostrada nr 3) w obszarze GZM (Katowice-Tychy) na terenie Gminy Tychy”.

Ogłoszenie o prowadzeniu konsultacji w sprawie „Budowy Metropolitalnej drogi rowerowej (Velostrada nr 3) w obszarze GZM (Katowice-Tychy) na terenie Gminy Tychy”.

Ogłoszenie o prowadzeniu konsultacji projektu uchwały w sprawie przyjęcia gminnego programu osłonowego w zakresie dożywiania na lata 2024-2028.

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Tychach informuje o prowadzeniu konsultacji projektu uchwały w sprawie przyjęcia gminnego programu osłonowego w zakresie dożywiania na lata 2024-2028.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. do zapewnienia bezpieczeństwa. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X