Konsultacje zakończone

Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji uchwały w sprawie wyznaczenia Aglomeracji Tychy

Prezydent Miasta Tychy zaprasza mieszkańców miasta do konsultacji projektu uchwały w sprawie wyznaczenia Aglomeracji Tychy.

Zaproszenie do konsultacji projektu uchwały w sprawie przyjęcia Miejskiego Programu Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2021

Prezydent Miasta zaprasza do konsultacji projektu uchwały w sprawie przyjęcia Miejskiego Programu Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2021.

Zaproszenie do konsultacji projektu uchwały w sprawie przyjęcia Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok 2021

Prezydent Miasta zaprasza do konsultacji projektu uchwały w sprawie przyjęcia Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok 2021.

Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji projektu MPZP dla obszaru położonego w rejonie ulic: Żwakowskiej, Harcerskiej, Stoczniowców’70 i Parku Suble

Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji projektu miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego w rejonie ulic: Żwakowskiej, Harcerskiej, Stoczniowców’70 i Parku Suble w Tychach wraz z prognozą oddziaływania na środowisko.

Konsultacje projektu uchwały w sprawie Programu Liczna Rodzina

Zaproszenie do konsultacji projektu w sprawie wprowadzenia na terenie miasta Tychy Programu „3+ liczna rodzina”

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X