Jak pozyskać wolontariuszy

Organizacja, która szuka wolontariuszy, może za pośrednictwem Tyskiego Centrum Wolontariatu zamieścić swoją ofertę na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych do kontaktu z animatorem Centrum. Z podmiotami, które zdecydują się na współpracę podpiszemy porozumienie o współpracy.

Oferta pracy wolontarystycznej przygotowana na naszym formularzu powinna zawierać opis stanowiska pracy wraz z zakresem obowiązków.

Zachęcamy również do przygotowywania ofert pracy zdalnej, w tym dla osób niepełnosprawnych. Organizacja może przygotować wiele ofert na różne stanowiska

Zapraszamy na spotkania i szkolenia dla organizacji oraz dla wolontariuszy. Informacje o szkoleniach będą pojawiać się na stronie aktualności Tyskiego Centrum Wolontariatu.

 

Druk do pobrania

Formularz Oferty Wolontariatu

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X