POPRZEDNIA EDYCJA: Budżet obywatelski na rok 2022

BOISKA, SIŁOWNIE, PLACE ZABAW

Remont boiska przy ul. Szkolnej 94

 

DzielnicaWilkowyje 
Lokalizacja Wilkowyje, ul. Szkolna 94
Autor Magdalena Stencel
Szacunkowy koszt zadania 65 000 zł
Opis
Celem projektu jest remont boiska przy ul. Szkolnej 94. W ramach projektu  zostanie ściągnięta i wywieziona stara darnia, wypoziomowany teren, zamontowana siatka przeciwko kretom, wysiana nowa trawa oraz zakup i montaż bramek mobilnych. 

Doposażenie Klubu UKS Czułowianka

 

Dzielnica

Czułów, Zwierzyniec (część zachodnia)

Lokalizacja ul. Katowicka 241
Autor Karol Drabik
Szacunkowy koszt zadania 13 000 zł
Opis
 Celem projektu jest stworzenie jak najlepszych warunków do uprawiania sportu wszystkim mieszkańcom dzielnicy. Realizacja zadania umożliwi skorzystanie z boiska większej liczbie osób jednocześnie oraz podniesie atrakcyjność treningów. W ramach projektu zostanie dokonany zakup bramek przenośnych, muru piłkarskiego oraz rebaunderów. Z projektu skorzystają mieszkańcy dzielnicy, zwłaszcza dzieci z SP 6 oraz zawodnicy Klubu UKS Czułowianka.

Plac do gry w bule przy ul. Żwakowskiej

 

Dzielnica

Glinka, Suble

Lokalizacja obok placu zabaw przy ul. Żwakowskiej
Autor Michał Kasperczyk
Szacunkowy koszt zadania 65 000 zł
Opis
Projekt dotyczy wybudowania miejsca do gry w bule, tak zwanego bulodromu (2 tory). Celem zadania jest uatrakcyjnienie Parku Suble. Gra w bule integruje mieszkańców w każdym wieku. Zadanie zakłada aktywizację mieszkańców. 

Doposażenie placu zabaw na Żwakowie

 

DzielnicaŻwaków
Lokalizacja plac zabaw między ul. Nową i ul. Zgody
Autor Marek Gołosz
Szacunkowy koszt zadania 40 000 zł
Opis W ramach zadania zostanie zamontowany czwarty piłkochwyt przy boisku od strony placu zabaw. Uzupełnienie ogrodzenia boiska wielofunkcyjnego poprawi bezpieczeństwo na tym terenie. Z realizacji tego projektu skorzystają wszyscy przebywający na boisku i na placu zabaw.
 

Budowa placu zabaw przy Potoku Tyskim

 

DzielnicaStare Tychy
Lokalizacja w pobliżu restauracji Joker
Autor Joachim Bartecki
Szacunkowy koszt zadania 153 984 zł
Opis W ramach projektu proponuje się budowę placu zabaw przy Potoku Tyskim w miejscu obecnego placu zabaw. Dzięki realizacji zadania część urządzeń zabawowych zostanie zastąpiona nowymi. Ponadto w ramach projektu planuje się wymianę nawierzchni, nasadzenia zieleni oraz montaż małej architektury. Z projektu skorzystają przede wszystkim mieszkające w pobliżu dzieci oraz rodziny z dziećmi przyjeżdżające na ten plac zabaw. 

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. do zapewnienia bezpieczeństwa. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X