NGO

Przydatne strony internetowe

Organizacje pozarządowe 

www.ngo.pl

Narodowy Instytut Wolności

https://niw.gov.pl/

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Województwa Śląskiego

https://rops-katowice.pl

Śląskie dla organizacji pozarządowych

https://ngo.slaskie.pl/

Konkursy dla NGO

https://fundusze.ngo.pl/aktualne

https://www.facebook.com/konkursyNGO/?locale=pl_PL

Baza wiedzy o OPP

https://niw.gov.pl/opp/baza-wiedzy/

MOSiR Tychy

https://mosir.tychy.pl/dotacje

Jak uzyskać patronat

Regulamin przyznawania Patronatu Prezydenta Miasta Tychy, Patronatu Zastępcy Prezydenta Miasta Tychy

Honorowy patronat przyznawany jest w celu podkreślenia szczególnego charakteru planowanego wydarzenia bezpośrednio związanego z promocją i kreowaniem pozytywnego wizerunku Miasta Tychy, z rozwojem inicjatyw społecznych, kulturalnych, naukowych, gospodarczych, edukacyjnych, sportowych i innych korzystnych dla miasta i jego mieszkańców.

Regulamin i wniosek na stronie BIP

Lokal przy ul. Barona 30/209

ZARZĄDZENIE NR 0050/4/24 PREZYDENTA MIASTA TYCHY z dnia 5 stycznia 2024 r. w sprawie przyjęcia regulaminu korzystania z pomieszczeń przy ul. Barona 30/209 na potrzeby współpracy z organizacjami pozarządowymi

Dokumenty do pobrania tutaj

Kontakt: Wydział Spraw Społecznych Zdrowia
Telefon: 32 776 34 55
Mail:

Program współpracy - sprawozdania

Sprawozdania z programu Współpracy Miasta Tychy z Organizacjami Pozarządowymi Organ wykonawczy jednostki samorządu terytorialnego, na podstawie art. 5a. ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie publikuje w Biuletynie Informacji Publicznej sprawozdanie z realizacji programu współpracy.

................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. do zapewnienia bezpieczeństwa. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X