Przedświąteczny czas w Tyskim Centrum Wolontariatu!

Przyszły tydzień będzie bardzo owocny w wydarzenia w Tyskim Centrum Wolontariatu.
Dlatego chcielibyśmy poinformować o wszystkich wydarzeniach, które będą miały miejsce u nas w przyszłym tygodniu. 
Jest dużo okazji, by spędzić z Tyskim Centrum Wolontariatu przedświąteczne dni.
1) Spotkanie z okazji Dnia Wolontariusza i podsumowanie roku.
W ramach podziękowania zapraszamy serdecznie na obchody Dnia Wolontariusza do naszej siedziby przy ulicy Edukacji 11a. Spotkanie to odbędzie się  w piątek, 15 grudnia, o godzinie 15:00. Ponieważ nasi wolontariusze angażowali się w bardzo różne projekty na spotkaniu zaprezentujemy różne oblicza wolontariatu. Dla najbardziej aktywnych przygotowaliśmy wyróżnienia.
2) Szkolenie ekologiczne
Wraz z firmą Veolia mamy przyjemność zaprosić na szkolenie dla koordynatorów wolontariatu, kandydatów na nich i lokalnych liderów, które odbędzie się w naszej siedzibie w Tychach przy ulicy Edukacji 11a w Tychach w piątek, 15 grudnia o godzinie 10:00. Tematem szkolenia będzie ekologia i zrównoważoważony rozwój - modne hasło czy konieczna podstawa?
Zapraszamy do zapisów: można to zrobić telefonicznie pod nr 509 963 303 lub mailowo
Veolia TCW
3) Zbiórka żywności
Tyskie Centrum Wolontariatu uczestniczy w akcji zbiórki żywności dla ubogich mieszkańców Tychów. W ramach niej można zanosić żywność bezpośrednio do siedziby TCW przy Edukacji 11.
Postanowiliśmy się zaangażować w zbiókę, gdyż są w wśród nas rodziny, których nie stać na zakup podstawowych art. spożywczych, opału, leków, środków czystości. Rodziny te często nie potrafią i nie chcą prosić o pomoc, a ponieważ zbliżają się Święta Bożego Narodzenia - czas szczególnej wrażliwości, miłości i zrozumienia to chcieliśmy pomóc innym spędzić te święta radośnie i podzielmy się tym, czym możemy.
ZEBRANE PRODUKTY PRZEKAŻEMY RODZINOM, OSOBOM STARSZYM I SAMOTNYM NAJBARDZIEJ POTRZEBUJĄCYM POMOCY
Produkty długoterminowe zbieramy także w innych miejscach:  w Niepublicznym Przedszkolu Językowowym Smyki ul.Edukacji 11 i w F.H.U. Wojciech Gos "Usługi zegarmistrzowskie" Tychy ul. Budowlanych 34
403738498 7197696926931441 5089949018383051642 n
4) Gra miejska
Za nami bardzo pracowity rok, a przed nami jeszcze okres świąteczny, czyli czas w którym będzie można się tradycyjnie zatrzymać na chwilkę od codziennego zgiełku, gwaru...
I w ramach tego zatrzymania, oderwania się od codzienności, a także podziękowania za ten rok chcemy wszystkich serdecznie zaprosić na grę miejską, która odbędzie się w Tychach w okolicach osiedli "E" i "C" i będzie miała tematykę trochę świąteczną, trochę wolontarystyczną, nie zabkranie też elementów sprawnościowych.
Dla najlepszych drużyn przewidziane są nagrody.
Start w sobotę 16 grudnia o godzinie 10:00 pod siedzibą Tyskiego Centrum Wolontariatu, finisz o godzinie 13:00 w tym samym miejscu Po grze zapraszamy na rozdanie nagród i poczęstunek.
Drużyny liczące od 2 do 5 osób prosimy o zapisy pod tym linkiem - zapisy do wyczerpania miejsc
TCW Gra miejska zima 2023 plakat

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. do zapewnienia bezpieczeństwa. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X