Tyskie Centrum Wolontariatu

Newsletter Tyskiego Centrum Wolontariatu

Newsletter Tyskiego Centrum Wolontariatu umożliwia wszystkim zainteresowanym osobom automatyczne otrzymywanie informacji związanych z problematyką wolontariatu w Tychach oraz ofert pracy wolontariackiej.

Jeżeli masz pytania dotyczące newslettera, napisz na adres: .

  • Korzystanie z usługi "Newsletter NGO" jest dobrowolne i bezterminowe.
  • W celu świadczenia usługi "Newsletter NGO" Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miasta Tychy pozyskuje od osób zainteresowanych nazwy adresów poczty elektronicznej.
  • Zarejestrowana osoba w każdej chwili ma możliwość dokonania zmiany bądź usunięcia swoich danych wprowadzonych w procesie rejestracji.

 


Oświadczam, że zapoznała/em się z "Informacją o przetwarzaniu danych osobowych" w Urzędzie Miasta Tychy, dostępną tutaj.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Prezydenta Miasta, w celu korzystania z prowadzonej przez Miasto Tychy usługi "Newsletter Tyskiego Centrum Wolontariatu". Zapoznałem/zapoznałam się z pouczeniem dotyczącym prawa dostępu do treści moich danych i możliwości ich poprawiania. Jestem świadom/świadoma, iż moja zgoda może być odwołana w każdym czasie, co skutkować będzie usunięciem mojego adresu e-mail z listy dystrybucyjnej "Newsletter Tyskie Centrum Wolontariatu".Joomla Extensions powered by Joobi

 

 

O projekcie

Od sierpnia 2020 roku fundacja Internationaler Bund Polska realizuje na zlecenie Urzędu Miasta Tychy projekt Tyskie Centrum Wolontariatu.

Tyskie Centrum Wolontariatu promuje ideę wolontariatu! Chcemy, aby idea pomagania docierała do jak największej liczby mieszkańców Tychów. Wolontariat jest dla każdego - bez względu na wiek, wykształcenie czy zainteresowania. Jest dla nas także ważne, aby organizacje pozarządowe i instytucje współpracowały z wolontariuszami w profesjonalny sposób.

Nasze działania skupiają się na tworzeniu mostu pomiędzy organizacjami a osobami zainteresowanymi podjęciem wolontariatu. Angażujemy, motywujemy i przygotowujemy wolontariuszy do podjęcia pracy na rzecz organizacji. Wspieramy podmioty przyjmujące wolontariuszy, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Współpracujemy ze szkolnymi kołami wolontariatu. Promujemy także ideę wolontariatu zagranicznego.

W ofercie Centrum możecie znaleźć:

  • warsztaty, szkolenia dla wolontariuszy i koordynatorów wolontariatu w organizacjach i instytucjach realizujących program wolontariatu pracowniczego;
  • szeroki wachlarz doradztwa dla NGO- sów i instytucji z zakresu współpracy z wolontariuszami;
  • bazę wolontariuszy chętnych do działania;
  • bazę ofert wolontariatu;
  • spotkania, szkolenia promujące i zachęcające do wolontariatu;
  • aktualności o akcjach, grach, zabawach organizowanych przez i dla wolontariuszy;

Zachęcamy do współpracy i czekamy na Was!

Zadanie publiczne pod nazwą Tyskie Centrum Wolontariatu jest współfinansowane z budżetu Miasta Tychy, a realizuje je Fundacja Internationaler Bund Polska.

TDM LOGOTYP HERB CDR9             logotyp Fundacja IB Polska


 

 

         

 

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X