Aktualności

Zapraszamy na Spotkanie Klubu Wolontariusza

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Wolontariusza, które odbędzie się 18 czerwca (wtorek) w siedzibie Tyskiego Centrum Wolontariatu przy ulicy Edukacji 11a. Przy słodkim poczęstunku i kawie porozmawiamy o wolontariacie i nie tylko :)

Działo się - III Mityng Lekkoatletyczny im. Jana Dery, Dzień Dziecka na Cielmicach i Ekologiczny Festyn Sąsiedzki

  • 8 czerwca Wolontariusze TCW pomagali w pięknej, lokalnej inicjatywie Rady Osiedla Cielmice jakim były obchody Dnia Dziecka. Wydarzenie odbyło się na terenie SP 23, a nasi wolontariusze zajmowali się tam pracami porządkowymi oraz malowaniem twarzy dzieciom
  • 9 czerwca na Stadionie Lekkoatletycznym w Tychach odbył się III Mityng Lekkoatletyczny im. Jana Dery. Wydarzenie to zgromadziło wielu kibiców, zawodników oraz miejskich oficjeli. Nasi wolontariusze pomagali przy pracach porządkowych i konkurencji.
  • 9 czerwca na terenie TSM "Zuzanna" odbył się również Ekologiczny Festyn Sąsiedzki. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji - w tym stoiska ze słodkościami, kiermasz rękodzieła, warsztaty, gry i zabawy, konkurs z nagrodami i koncert zespołu Live Music. Wolontariusze TCW pomagali w rozkładaniu i składaniu stanowisk oraz podczas Festynu obsługiwali m. in. grę, stoiska ze słodkościami i inne.

DZIĘKUJEMY! :)

dzieńdziecka Cielmice

XIII Festiwal Performance

W dniach 30.06-01.06 odbył się na terenie Miejskiego Centrum Kultury XIII Festiwal Performance. Nie zabrakło tam także naszych wolontariuszy, którzy pomagali w pracach porządowych i przy obsłudze garderoby.

perform

Trójkolorowy Dzień Dziecka

26 maja na stadionie GKS-u Tychy odbył się Trójkolorowy Dzień Dziecka. Wolontariusze z TCW pomagali przy zbiórce, pracach porządkowych włączając się w tę akcję, którą zainicjowali Kibice Razem.

trójkolorowy

Wolontariusze na Senioriadzie

W sobotę 18 maja 2024 odbyła się Senioriada. Na tym święcie seniorów nie zabrakło też stoiska TCW obsługiwanego przez naszych wolontariuszy. Stoisko było połączone ze stoiskiem Klubu Seniora "Platyna", który jest prowadzony podobnie jak TCW przez Fundację IB Polska.

20240518 150827

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. do zapewnienia bezpieczeństwa. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X