POPRZEDNIA EDYCJA: Budżet obywatelski 2017

Aktywność ponad wszystko - udostępnienie sali gimnastycznej dla młodzieży i dorosłych

 

DzielnicaWilkowyje
Identyfikator   265
Lokalizacja   ul. Leśna 66
Autor   Renata Bartecka-Grochla
Szacunkowy koszt przedsięwzięcia    9 000 zł
Opis

  Projekt zakłada udostępnienie sali gimnastycznej mieszkańcom. Realizacja zadania pozwoli szerokiej grupie zainteresowanych mieszkańców na poprawę swojej kondycji fizycznej. W chwili obecnej młodzież i dorośli w sprzyjających warunkach pogodowych mogą korzystać z zewnętrznych boisk na terenie szkoły. W dzielnicy prowadzone są również zajęcia aerobiku dla kobiet w różnym wieku, jednak z uwagi na skromne warunki lokalowe może w nich uczestniczyć niewielka ilość osób. Celem projektu jest promowanie aktywności fizycznej.

 

 

Warunki głosowania

  • głosować mogą osoby zamieszkałe w Tychach – posiadające pobyt stały, pobyt czasowy lub wpis do stałego rejestru wyborców Miasta Tychy, które ukończyły 16 lat (najpóźniej w ostatnim dniu głosowania, tj. 23 września 2016 r.),
  • wyłączone z głosowania są osoby pozbawione praw obywatelskich, ubezwłasnowolnione oraz wpisane do rejestru wyborców innej gminy,
  • wybierać można jedynie projekty należące do okręgu, którego jest się mieszkańcem,
  • każda osoba może oddać głos tylko jeden raz na wybrane projekty,
  • głosującemu przysługuje 10 punktów, które może dowolnie rozdzielić pomiędzy dostępne projekty,
  • możliwe jest oddanie całej puli punktów na jeden projekt.

Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie głosowania.

Czas na promocję!

Popierasz wybrane projekty? Chcesz by Twoi znajomi również je wsparli? Zadbaj o to, aby dowiedziało się o nich jak najwięcej osób. Udostępnij je na swoim serwisie społecznościowym lub wyślij linka swoim znajomym.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. do zapewnienia bezpieczeństwa. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X