Ambasadorzy RAPu

W dniach 14 – 17 maja 2014r. na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz nowej siedziby Muzeum Śląskiego odbędzie się festiwal Big Up! Urban Session.

Jeśli masz lat 10 – 18, kręci Cię rap i hip-hop, chciałbyś się sprawdzić i pokazać przed jury, składającym się z prawdziwych raperów a nie celebrytów i gwiazd telewizji, wejdź na stronę www.ambasadorzyniemozliwego.pl albo www.fundacjaulica.pl, wejdź na zakładkę Ambasadorzy Rapu, przeczytaj regulamin, pobierz kartę zgłoszeniową i wyślij nam swój utwór, albo filmik prezentujący Twoje możliwości.

W dniach 14 – 17 maja 2014r. na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz nowej siedziby Muzeum Śląskiego odbędzie się, organizowany przez Agencję promocji, kultury i rozrywki UPSTREAM oraz Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach festiwal Big Up! Urban Session.

Projekt Big Up! Urban Session to cztery dni warsztatów artystyczno-sportowych poświęconych „ulicznym” subkulturom.

Jednym z elementów projektu są organizowane przez Fundację Pomocy Dzieciom “ULICA” oraz Fundację „Dobrzy Ludzie Dzieciom” przesłuchania, których zadaniem jest wyłonienie spośród dzieci i młodzieży, mających utrudniony start w życie i małe możliwości realizacji swoich pasji i talentów w dziedzinie muzyki, najzdolniejszych raperów, którzy w nagrodę wystąpią w trakcie koncertu finałowego, wieńczącego cały festiwa lub nagrają swój profesjonalny teledysk.

http://youtu.be/qGGJIkOi8g4

 

http://youtu.be/LfG4TVGC8xo

 

Bartłomiej Marszałek

kom. 668 417 222

Fundacja Pomocy Dzieciom ULICA

Ambasadorzy Niemożliwego

 

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. do zapewnienia bezpieczeństwa. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X