Ambasadorzy RAPu

W dniach 14 – 17 maja 2014r. na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz nowej siedziby Muzeum Śląskiego odbędzie się festiwal Big Up! Urban Session.

Jeśli masz lat 10 – 18, kręci Cię rap i hip-hop, chciałbyś się sprawdzić i pokazać przed jury, składającym się z prawdziwych raperów a nie celebrytów i gwiazd telewizji, wejdź na stronę www.ambasadorzyniemozliwego.pl albo www.fundacjaulica.pl, wejdź na zakładkę Ambasadorzy Rapu, przeczytaj regulamin, pobierz kartę zgłoszeniową i wyślij nam swój utwór, albo filmik prezentujący Twoje możliwości.

W dniach 14 – 17 maja 2014r. na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach oraz nowej siedziby Muzeum Śląskiego odbędzie się, organizowany przez Agencję promocji, kultury i rozrywki UPSTREAM oraz Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach festiwal Big Up! Urban Session.

Projekt Big Up! Urban Session to cztery dni warsztatów artystyczno-sportowych poświęconych „ulicznym” subkulturom.

Jednym z elementów projektu są organizowane przez Fundację Pomocy Dzieciom “ULICA” oraz Fundację „Dobrzy Ludzie Dzieciom” przesłuchania, których zadaniem jest wyłonienie spośród dzieci i młodzieży, mających utrudniony start w życie i małe możliwości realizacji swoich pasji i talentów w dziedzinie muzyki, najzdolniejszych raperów, którzy w nagrodę wystąpią w trakcie koncertu finałowego, wieńczącego cały festiwa lub nagrają swój profesjonalny teledysk.

http://youtu.be/qGGJIkOi8g4

 

http://youtu.be/LfG4TVGC8xo

 

Bartłomiej Marszałek

kom. 668 417 222

Fundacja Pomocy Dzieciom ULICA

Ambasadorzy Niemożliwego

 

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X