Konferencja panelowa dla rodziców i nauczycieli

"14 czerwca w godzinach od 10:00-14:00 odbędzie się konferencja panelowa dla rodziców, nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i nauczycieli wychowania przedszkolnego, w ramach projektu „TRAMPOLINA DO SUKCESU – innowacyjny program nauczania dla klas I-III szkoły podstawowej drogą do kreatywnego i inter"

 

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

 

 

Zapraszamy do bezpłatnego udziału w konferencji panelowej: - Rodziców dzieci w wieku od 5-9 lat - Nauczycieli wychowania przedszkolnego - Nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej - Inne osoby związane z edukacją wczesnoszkolną

 

 

Gościem specjalnym będzie p. Dorota Zawadzka - psycholog, nauczyciel akademicki, społeczny doradca Rzecznika Praw Dziecka, przedstawiciel Polski w PEGI Council w Brukseli. Ekspert w sprawach wychowania i relacji międzyludzkich, goszczący w programach telewizyjnych i radiowych.

Szczegóły w załączeniu 

 

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. do zapewnienia bezpieczeństwa. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X