Konkurs „Poszukiwany Poszukiwana” w kategorii: „Animator Aktywności Młodych Roku 2015/2016”

Konkurs trwa od 20 marca 2016 do 10 maja 2016 r. "

Informacje ogólne:

  • Pomysłodawcą konkursu jest Fabryka Aktywności Młodych
  • Celem Konkursu jest wyróżnienie i promocja działalności najlepszych animatorów aktywności młodych w 16 województwach, integracja tych środowisk i wspólne tworzenie nowych form rozwoju wolontariatu wśród młodych Polaków
  • Wyróżnienie przyznawane jest raz w roku.

 

Kandydatów do konkursu mogą zgłaszać: szkoły, jednostki samorządowe, organizacje pozarządowe, opiekunowie wolontariatu młodzieżowego, społeczności lokalne z terenu danego województwa, a także formalne i nieformalne grupy wolontariackie.

Warunkiem udziału w konkursie jest zgłoszenie kandydatury na formularzu dostępnym na stronie. Zgłoszenie winno zawierać udokumentowany opis osiągnięć i zasług kandydata w pracy na rzecz młodzieżowego wolontariatu lokalnego (np. prezentacje przedstawiającą sylwetkę zgłoszonego kandydata).

Konkurs trwa od 20 marca 2016 do 10 maja 2016 r.

 

Dodatkowe informacje regulamin tego oraz innych konkursów na stronie internetowej: http://polskafabrykadobra.fam.org.pl/konkurs-poszukiwany-poszukiwana/

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. do zapewnienia bezpieczeństwa. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X