Zaproszenie do konsultacji projektu uchwały w sprawie przyjęcia Miejskiego Programu Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2021

Prezydent Miasta zaprasza do konsultacji projektu uchwały w sprawie przyjęcia Miejskiego Programu Przeciwdziałania Narkomanii na rok 2021.

Czas trwania konsultacji: 22 października 2020r. - 5 listopada 2020r.

Formy konsultacji:
I.zbieranie uwag w formie:

- pisemnej na adres: Prezydent Miasta Tychy, al. Niepodległości 49, 43-100 Tychy, ePUAP:/UMTychy/skrytka. Jako wniesione na piśmie uznaje się również uwagi wniesione za pomocą elektronicznej skrzynki podawczej opatrzone kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym albo podpisem osobistym,
- elektronicznej na stronie internetowej www.razemtychy.pl
II. dyżur telefoniczny pracownika merytorycznego
III. udostępnianie niezbędnej dokumentacji sprawy, w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Tychy po wcześniejszym umówieniu się pod numerem telefonu 32/776 35 39.

Nazwa i adres właściwej jednostki organizacyjnej odpowiedzialnej za konsultacje
Wydział Spraw Społecznych i Zdrowia
Urząd Miasta Tychy al. Niepodległości 49, 43-100 Tychy
tel. 32/776 35 39, email:

 

BIP

 

 

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. do zapewnienia bezpieczeństwa. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X