SKONSULTUJ SWÓJ PROJEKT!

15 lutego odbędzie się spotkanie na którym, będzie można porozmawiać z urzędnikami i dowiedzieć się, jak poprawnie zgłosić projekt, by przeszedł weryfikację formalną i merytoryczną. Przyjdźcie w czwartek do Urzędu Miasta Tychy przy al. Niepodległości 49, do sali nr 100 na pierwszym piętrze. Będziemy dla was dostępni w godzinach od 15:30 do 17:30.

Do 22 lutego można składać projekty do tyskiego Budżetu Obywatelskiego. W ramach tego etapu miasto podejmuje szereg działań promujących BO. Autorki i autorzy projektów, którzy potrzebują wsparcia w przygotowaniu projektu mogą wziąć udział w spotkaniu, na którym będą mogli skonsultować własność działki, dowiedzą się jakie są plany zagospodarowania terenu oraz jak oszacować koszty. Na spotkaniu będą obecni pracownicy wydziałów Urzędu Miasta Tychy i jednostek organizacyjnych, prowadzonych przez miasto, zaangażowani  realizację projektów z Budżetu Obywatelskiego.

Więcej informacji na temat tyskiego Budżetu Obywatelskiego można uzyskać:

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. do zapewnienia bezpieczeństwa. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X