Jeszcze tylko dwa tygodnie

Zostały tylko dwa tygodnie na złożenie wniosków do Budżetu Obywatelskiego na rok 2021. Wnioski może złożyć każdy mieszkaniec, bez względu na wiek, do 2 marca 2020 r.

Pierwsze wnioski zostały już złożone. Dotyczą one budowy parkingów, chodników oraz zagospodarowania podwórek na poszczególnych osiedlach. Wśród złożonych propozycji znalazł się także projekt dotyczący nasadzenia zieleni.

Zachęcamy, aby w tegorocznej edycji złożyć również wnioski na projekty społeczne: warsztaty, szkolenia czy spotkania integracyjne. Warto zastanowić się czego brakuje, co mogłoby się u nas pojawić, co służyłoby lokalnej społeczności? Czekamy na nowe działania - takie, których jeszcze w naszym mieście nie realizowano.

Gdy już mamy dobry pomysł zapraszamy do wypełnienia formularza. Pomocny może być poradnik zamieszczony na stronie www.razemtychy.pl Ponadto wszelkie informacje oraz pomoc w wypełnieniu wniosku można uzyskać osobiście w Głównym Punkcie Konsultacyjnym, mieszczącym się w Centrum Balbina, na ulicy Barona 30, pok. 209 lub telefonicznie dzwoniąc pod numer 32 776 34 55.

W ramach siódmej edycji Budżetu Obywatelskiego do rozdysponowania jest 5 mln zł, z czego 4,5 mln zł przeznaczone będą na realizację zadań dotyczących konkretnego rejonu miasta, a 500 tyś. zł na projekty ogólnomiejskie.

Warto wypełnić formularz i zawalczyć o środki finansowe na realizację swoich pomysłów. Wypełnione wnioski wraz z załącznikami należy dostarczyć w formie pisemnej najpóźniej do dnia 2 marca 2020r.

 

 

FC BO 2

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. do zapewnienia bezpieczeństwa. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X