Masz pytania dotyczące Budżetu Obywatelskiego? Przyjdź na warsztaty!

Warsztaty dotyczące Budżetu Obywatelskiego to doskonała okazja, aby porozmawiać z urzędnikami i dowiedzieć się, jak poprawnie zgłosić zadanie, by bez problemu przeszło weryfikację. Spotkanie odbędzie się w czwartek 13 lutego 2020r. o godzinie 16:00 w Urzędzie Miasta Tychy, przy al. Niepodległości 49, w sali nr 100 na pierwszym piętrze.

Do 2 marca można składać projekty do tyskiego Budżetu Obywatelskiego. W ramach tego etapu Miasto podejmuje szereg działań promujących BO - w wielu instytucjach publicznych można zobaczyć plakaty, a po mieście jeżdżą autobusy z reklamą budżetu. Ponadto, aby zachęcić mieszkańców do składania wniosków poniżej zamieszczono poradnik, pomagający wypełnić formularz.

Autorki i autorzy projektów, którzy potrzebują wsparcia w przygotowaniu projektu mogą przyjść na otwarte, warsztaty, na których będą mogli skonsultować własność działki, dowiedzą się jakie są plany zagospodarowania terenu oraz jak oszacować koszty. Na spotkaniu będą obecni pracownicy wydziałów Urzędu Miasta Tychy i jednostek organizacyjnych, prowadzonych przez miasto, zaangażowani w sprawdzanie i realizację projektów z Budżetu Obywatelskiego.

Więcej informacji na temat tyskiego Budżetu Obywatelskiego można uzyskać:

  • osobiście u pracowników Głównego Punku Konsultacyjnego w Centrum Balbina w Tychach przy ul. Barona 30, pok.209;

  • wchodząc na stronę www.razemtychy.pl;

  • przesyłając maila na adres ;

  • lub dzwoniąc pod numer telefonu 32 776 34 55.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. do zapewnienia bezpieczeństwa. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X