Oferta pracy dla wolontariuszy - fotograf podczas Konkursu Tańca

Nowa oferta fotograf na Konkursie Tańca

Stanowisko pracy: Fotograf podczas Konkursu Tańca

Czas trwania:

17.11.2021 godz. 14-18

Miejsce pracy:

SDK Tęcza, Tychy, al. Niepodległości 188
(II Międzypokoleniowy Konkurs Tańca Amatorskiego w Tychach, organizowany przez Klub Seniora Platyna prowadzony przez fundację Internationaler Bund Polska)

Obowiązki wolontariusza:

  • wykonanie zdjęć podczas Konkursu Tanecznego
  • obróbka i wybór zdjęć
  • przygotowanie mini fotoreportażu z wydarzenia

Oferujemy:

  • zaświadczenie
  • podziękowania
  • gadżety fundacji IB
  • wsparcie koordynatora akcji
  • środki ochrony osobistej

Specjalne wymagania:

  • doświadczenie w wykonywaniu zdjęć, zwłaszcza osób w ruchu i własny sprzęt fotograficzny

Preferowany wiek wolontariusza:

Powyżej 18 lat.

Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się!

Zgłoszenia mailowo () lub telefonicznie (tel. 789 489 531)

X