Oferta pracy dla wolontariuszy - kwesta na rzecz hospicjum Św. Kaliksta

Nowa oferta wolontariatu - Hospicjum św. Kaliksta w Tychach kwesta

WOLONTARIAT AKCYJNY! 
Potrzebni wolontariusze w dniach 31.10-01.11.2021 w godz. 8-16, którzy będą po dwie godziny kwestować na rzecz hospicjum Św. Kaliksta. Akcja odbędzie się na tyskich cmentarzach na Wartogłowcu, Świerczyńcu oraz przy Kościele Marii Magdaleny.
Łącznie będzie ustawionych 9 dużych skarbonek, wolontariusze mają za zadanie zachęcać do zasilania skarbonek datkami na rzecz hospicjum. W zamian za wpłatę będą rozdawać cukierki krówki z numerem konta i KRS hospicjum.
Przy każdej ze skarbonek będzie dorosły wolontariuszu z hospicjum. Do pomocy tym wolontariuszom mogą zgłaszać się osoby w dowolnym wieku tak młodzież, jak i dorośli, czy seniorzy.
Potrzebujemy wielu osób!!
Wolontariusze otrzymają identyfikatory, zostaną przeszkoleni a po zakończeniu otrzymają zaświadczenia o odbytym wolontariacie.
Zgłoszenia wolontariuszy przyjmujemy do dnia 14.10.2021
mailowo: lub sms/tel.: 789 489 531

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X