Piknik "Postaw na nogi" w Tychach! Niezwykłe wydarzenie pod chmurką!

postaw na ngo postaw na nogi tychy ibpolska 20
Ogromnie się cieszymy, że pogoda nie popsuła sobotniego pikniku (18.09) i mogliśmy się spotkać pod tyską żyrafą na wydarzeniu pn. Postaw na nogi! A działo się wiele, strefa NGO była pełna atrakcji! Byli z nami wolontariusze Tyskie Centrum Wolontariatu, roztańczeni seniorzy z Klub Seniora Platyna, i pracownicy fundacji Internationaler Bund Polska, którzy chętnie odpowiadali na pytania o naszą działalność w Tychach.
Na naszym stoisku dzieci, młodzież i wszyscy chętni mogli własnoręcznie pomalować kredkami lub pisakami do tkanin torbę lub maseczkę.
Torby i maseczki bawełniane uszyte zostały przez uczestników Centrum Integracji Społecznej w Tychach, które od kilkunastu lat prowadzi nasza fundacja.
Stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, cały czas dołączali do nas chętni do ozdabiania toreb, chwilami tworzyła się nawet kolejka! Przyozdobione wytwory każdy mógł zabrać nieodpłatnie ze sobą.

postaw na ngo postaw na nogi tychy ibpolska 18

Podczas pikniku nasz namiot odwiedziły tłumy dzieciaków, młodzieży i dorosłych!

Dziękujemy serdecznie naszym wolontariuszom (Ola, Mateusz, Natalia, Dawid, Paulina i Ola), którzy pomogli w organizacji stanowiska na sobotnim wydarzeniu w Tychach! Wasza pomoc była nieoceniona.

Wszystko świetnie się udało! DZIĘKUJEMY!

Organizatorem wydarzenia było Miasto Tychy przy współpracy z Miejskim Centrum Kultury w Tychach oraz Fundacją Rozwoju Ekonomii Społecznej.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X