Uczniowie pomagają również w wakacje!

punkt szczepien uczniowie ZDZTychy

Uczniowie Zespołu Szkół im. Orląt Lwowskich w Tychach dołączyli do grona wolontariuszy Tyskiego Centrum Wolontariatu. Włączyli się w wakacyjną pomoc w punktach szczepień powszechnych na Miejskim Stadionie i w Hali Sportowej.

Wolontariusze z klas mundurowych szkoły w ramach lipcowych dyżurów udzielali pacjentom podstawowych informacji, pomagali w wypełnieniu formularzy, kierowali ruchem. Czuwali nad tym, aby przybywający na szczepienie sprawnie przeszli wszystkie procedury. Dbali o to, aby osoby przybywające  przestrzegały obostrzeń sanitarnych. Chodzi tutaj przede wszystkim o dezynfekcje rąk, założenie maseczki, zachowanie dystansu.

W punktach szczepień uczniowie pracowali razem z żołnierzami Wojsk Obrony Terytorialnej.

 punkt szczepien uczniowie ZDZTychy 2

Cieszymy się, że mimo przerwy wakacyjnej młodzież jest zmotywowana do wsparcia akcji społecznych i bezinteresownej pomocy mieszkańcom naszego miasta. Brawo!

Obecnie trwa rekrutacja do Zespołu Szkół im. Orląt Lwowskich w Tychach! Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami i szeroką ofertą placówki: http://www.szkoly.tychy.zdz.pl

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X