Spot promujący wolontariat i Tyskie Centrum Wolontariatu

Z wielką dumą prezentujemy nasz spot promujący wolontariat. Hasło "Postaw na wolontariat" towarzyszy nam od początku. Nadal chcemy aby idea bezinteresownego pomagania docierała do jak największej liczby mieszkańców Tychów. W krótkim materiale wideo pokazujemy wybrane formy realizowanej przez nas pomocyjest to m.in wyprowadzanie psów, robienie zakupów seniorom i osobom przebywającym na kwarantannie. W spocie wzięli udział nasi wolontariusze, nie aktorzy, Zosia i jej mama Sylwia oraz pan Jarek. Natomiast pies Loki, to dzielny czworonóg, który był wyprowadzony przez Zosię w trakcie kwarantanny jego właścicieli. 

spot reklama play

Nasze Centrum wystartowało w sierpniu 2020 roku. Pod koniec wakacji wydawało się, że wszystko wraca do normy, alenawracająca pandemia koronawirusa pokrzyżowała niektóre  założenia i plany. Jednak dzięki naszej elastyczności i otwartości Tyskie Centrum Wolontariatu działa bardzo aktywnie. Solidarność mieszkańców Tychów jest ogromna, jest z nami już prawie 100 wolontariuszy! Ciągle dołączają do nas kolejni wolontariusze i mamy nadzieję, że liczba ochotników jeszcze wzrośnie dzięki filmowi promującemu Centrum. 

Koniecznie udostępnij nasz film - pomóż nam pomagać! 

 

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X