Posiłki w ramach akcji #tvnpomagajmysobie

akcja tvnpomagajmysobie

Wchodzimy w akcję #TVNpomagajmy sobie! Na czym polega? 50 posiłków dla potrzebujących w mieście przez 13 dni i wsparcie jednej lokalnej restauracji jednocześnie! Nasze Centrum organizuje logistyczną część przedsięwzięcia w Tychach! Będą potrzebni wolontariusze!

Właśnie przygotowujemy się do tego aby od 14 do 26 grudnia sprawnie przeprowadzić akcję dostarczenia posiłków. Tak, będzie potrzebne wsparcie! To dobra okazja żeby zostać naszym wolontariuszem! Już teraz można do nas zgłaszać chęć pomocy przy dowozie ciepłych obiadów do osób potrzebujących. Kontakt do nas znajdziecie tutaj

Firma gastronomiczna, która będzie przyrządzać potrawy to Pychotka catering z Kobióra. Menu będzie składać się z dwóch ciepłych dań, a zestawy świąteczne będą zawierać również słodkości.

O szczegółach naszych działań będziemy na bieżąco informować. A tymczasem przypominamy, że można wspierać akcję również SMSowo:

Wyślij SMS o treści: „Pomagam" pod numer 7126 (koszt SMS 1,23 zł z VAT) aby pomóc Fundacji pomagać - wesprzeć restauracje i dotrzeć z posiłkami do najbardziej potrzebujących

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X