Jest z nami ponad 70 wolontariuszy i wolontariuszek!

Tyskie Centrum Wolontariatu. Baner akcji pomocowej w Tychach - potrzebujesz pomocy w zrobieniu zakupów, wyprowadzeniu psa, dostarczeniu gotowych posiłków - zadzwoń 789 489 531. Chcesz pomóc w wymienionych czynnościach? Zadzwoń pod numer 789 489 531.

Z ogromną radością i wdzięcznością informujemy, że jest z nami już ponad 70 wolontariuszy i wolontariuszek, gotowych do niesienia pomocy! Śląsk jest jednym z województw najbardziej dotkniętych przez pandemię. Jednak kryzysowa sytuacja pokazuje nam, że siła solidarności jest wielka! Kilkanaście osób wyprowadza regularnie pieski osobom na kwarantannie i robi zakupy seniorom.

Przypomnijmy, że w ramach Akcji Antycovidowej Tyskie Centrum Wolontariatu organizuje zespół wolontariuszy, którzy pomagają osobom zagrożonym koronawirusem tj. osobom starszym, samotnym, niepełnosprawnym i przebywającym na kwarantannie. Nasi wolontariusze udzielają wsparcia w zrobieniu zakupów, wyprowadzaniu psa na spacer czy dostarczaniu gotowych posiłków, itp.

Wkrótce ruszamy z kolejnymi akcjami o których będziemy informować. Teraz pod nasz numer telefonu 789 489 531 mogą zgłaszać się zarówno wolontariusze jak i osoby potrzebujące wsparcia. Na połączenia nieodebrane zawsze staramy się oddzwonić. Zachęcamy również do kontaktu mailowego: . Dziękujemy, że jesteście z nami! To dzięki nagłośnieniu akcji w mediach również tych społecznościowych możemy działać i pomagać.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X