"Postaw na wolontariat" ruszamy z kampanią promocyjną Tyskiego Centrum Wolontariatu

"Postaw na wolontariat" - to hasło przewodnie naszej kampanii społecznej promującej wolontariat i nasze centrum. Od sierpnia nieprzerwanie działamy po to by idea pomagania docierała do jak największej liczby mieszkańców Tychów. Mamy nadzieję, że wkrótce w mieście zobaczycie nasze plakaty i ulotki.
 
wiekszy baner postaw nawolontariat www
 
Zachęcamy do włączenia się w akcję. Działamy dla was i z wami. Prześlijcie nam zdjęcie naszych materiałów znalezionych w przestrzeni publicznej. Będzie nam bardzo miło jeśli razem z nami w postach promujących wolontariat użyjecie hasztagów #postawnawolontariat i #pomagamwtychach - chcemy pokazać szerszemu gronu was pomagających. Oznaczajcie swoje działania! Razem możemy osiągnąć więcej, szczególnie w tym trudnym dla nas czasie!
 
Plakaty i ulotki będą stopniowo kolportowane a już od dziś są również dostępne na naszych dyżurach.
 
Można również pobrać materiały tutaj - pobierz
 
  • wersja PNG: tyskie centrum wolontariatu plakat png

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X