Promujemy ideę wolontariatu w Tychach!

Działania Centrum skupiają się na tworzeniu mostu pomiędzy organizacjami a osobami zainteresowanymi podjęciem wolontariatu. Wspieramy podmioty przyjmujące wolontariuszy, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem.

Zapraszamy do współpracy szkolne koła wolontariatu. Angażujemy, motywujemy i przygotowujemy wolontariuszy do podjęcia pracy na rzecz organizacji.  Promujemy także ideę wolontariatu zagranicznego.

 

 

Zapraszamy organizacje pozarządowe i instytucje do przesyłania ofert pracy dla wolontariuszy celem rejestracji w Tyskim Centrum Wolontariatu. Oferta pracy wolontarystycznej wypełniona według poniższego wzoru, powinna zawierać dokładny opis stanowiska pracy wolontariusza wraz z zakresem obowiązków.  Organizacja może przygotować wiele ofert na różne stanowiska. Zachęcamy również do przygotowywania ofert pracy zdalnej, w tym dla osób niepełnosprawnych.

Oferta pracy wolontarystycznej (link do formularza)

Z podmiotami, które decydują się na współpracę z Tyskim Centrum Wolontariatu podpisujemy porozumienie o współpracy. 

KONTAKT:

Anna Małecka,  Bartłomiej Szymczyk

e-mail: 

telefon: 32 219 10 10

Kontakt osobisty:

  • wtorek w godzinach 17:15-19:15, Tychy, ul. Barona 30, pokój 291 (miejsce dostępne dla osób niepełnosprawnych)

  • czwartek w godzinach 13:30-15:30 , Tychy, ul. Edukacji 11, pokój 64 – siedziba Centrum Integracji Społecznej

 

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X