POPRZEDNIA EDYCJA: Budżet obywatelski na rok 2020

ULICE, CHODNIKI, PARKINGI

Budowa i remont chodników przy Ośrodku Wypoczynkowym Paprocany

Dzielnica

Osiedla Z, Z1

Tytuł Budowa i remont chodników przy Ośrodku Wypoczynkowym Paprocany
Lokalizacja   Ośrodek Wypoczynkowy Paprocany , ul. Sikorskiego
Autor   Janusz Wróbel
Szacunkowy koszt realizacji zadania   142 635 zł
Opis   Zakres rzeczowy zadania obejmuje remont schodów oraz budowę chodnika przy Ośrodku Wypoczynkowym Paprocany.

Budowa ciągów pieszych przy ul. Tołstoja

Dzielnica

Osiedla T, W (część zachodnia)

Tytuł Budowa ciągów pieszych przy ul. Tołstoja
Lokalizacja   Rejon ul. Tołstoja i ul. Sikorskiego: pomiędzy Szkołą Podstawową nr 7 a Przedszkolem nr 17
Autor   Józef Wilczek
Szacunkowy koszt realizacji zadania   213 360 zł
Opis   Zakres rzeczowy zadania obejmuje budowę ścieżek pieszych w rejonie ul. Tołstoja i ul. Sikorskiego, pomiędzy Szkołą Podstawową nr 7 a Przedszkolem nr 17. Przewidziane wykonania około 650 m2 ścieżek.

Remont parkingu przy ul. Reymonta 25-42

 

 

DzielnicaOsiedle R
Tytuł Remont parkingu przy ul. Reymonta 25-42
Lokalizacja   ul. Reymonta 25-42
Autor   Henryk Radwański
Szacunkowy koszt realizacji zadania  168 910 zł
Opis   Zakres rzeczowy zadania obejmuje remont części nawierzchni parkingu zlokalizowanego przy ul. Reymonta 25-42. Nawierzchnia wykonana zostanie z kostki brukowej. Zadanie jest kontynuacją zrealizowanego już remontu jednej części parkingu w ramach budżetu partycypacyjnego.

Budowa parkingu przy ul. Rodakowskiego i ul. Jaśkowickiej

 

 

DzielnicaOsiedle R
Tytuł Budowa parkingu przy ul. Rodakowskiego i ul. Jaśkowickiej
Lokalizacja   skrzyżowanie ulic: Rodakowskiego i Jaśkowickiej
Autor   Janusz Suchan
Szacunkowy koszt realizacji zadania   168 910 zł
Opis   Zakres rzeczowy zadania obejmuje rozbudowę istniejącego parkingu przy ul. Rodakowskiego i Jaśkowickiej, w rejonie garaży osiedlowych. Zadanie jest kontynuacją zrealizowanego projektu w ramach budżetu partycypacyjnego.

Remont chodników przy ul. Nałkowskiej

 

 

DzielnicaOsiedla N,O
Tytuł Remont chodników przy ul. Nałkowskiej
Lokalizacja   ul. Nałkowskiej
Autor   Piotr Lada
Szacunkowy koszt realizacji zadania   235 474 zł
Opis   Zakres rzeczowy zadania obejmuje wymianę istniejących płytek chodnikowych na nowe wzdłuż ul. Nałkowskiej, w rejonie od skrzyżowania z ul. Dmowskiego do numeru 21.   

 

Warunki głosowania

  • Głosować mogą osoby zamieszkałe w Tychach (bez względu na wiek) – posiadające pobyt stały, pobyt czasowy lub wpis do stałego rejestru wyborców Miasta Tychy.,
  • Wyłączone z głosowania są osoby pozbawione praw obywatelskich, ubezwłasnowolnione oraz wpisane do rejestru wyborców innej gminy,
  • Osoby nie posiadające numeru PESEL, a zamieszkałe w Tychach (posiadające pobyt stały, pobyt czasowy lub wpis do stałego rejestru wyborców Miasta Tychy) mogą głosować jedynie osobiście lub korespondencyjnie,
  • Głosowanie na zadania ogólnomiejskie dotyczące całego miasta odbywa się na formularzu papierowym lub formularzu elektronicznym do głosowania poprzez rozdysponowanie przy odpowiednich projektach od 1 do 10 punktów z łącznej maksymalnej puli 10 punktów, jakimi dysponuje każdy mieszkaniec. Możliwe jest oddanie całej puli punktów na jeden projekt,
  • Głosowanie na zadania ogólnomiejskie dotyczące określonego rejonu miasta odbywa się na formularzu papierowym lub formularzu elektronicznym do głosowania poprzez rozdysponowanie przy odpowiednich projektach od 1 do 10 punktów z łącznej maksymalnej puli 10 punktów, jakimi dysponuje każdy mieszkaniec. Możliwe jest oddanie całej puli punktów na jeden projekt.

Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie głosowania.

Czas na promocję!

Popierasz wybrane projekty? Chcesz by Twoi znajomi również je wsparli? Zadbaj o to, aby dowiedziało się o nich jak najwięcej osób. Udostępnij je na swoim serwisie społecznościowym lub wyślij linka swoim znajomym.

 

Pełny regulamin dostępny tutaj

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X