POPRZEDNIA EDYCJA: Budżet obywatelski na rok 2020

SPOTKANIA, WARSZTATY, INTEGRACJA

Aktywność to dla nas ważne – zajęcia promujące zdrowy styl życia

 

 

Dzielnica

Wilkowyje

Tytuł Aktywność to dla nas ważne – zajęcia promujące zdrowy styl życia
Lokalizacja   ZSP nr 1 ul. Leśna 66
Autor   Renata Bartecka - Grochla
Szacunkowy koszt realizacji zadania   12 800 zł
Opis   Projekt zakłada organizację zajęć z aerobiku dostosowanych dla każdej grupy wiekowej mieszkańców na sali gimnastycznej szkoły w Wilkowyjach. Jest to trzecia edycja projektu, której celem oprócz promocji zdrowia jest integracja mieszkańców osiedla.

Wydarzenia kulturalne dla mieszkańców Wilkowyj

 

 

Dzielnica

Wilkowyje

Tytuł Wydarzenia kulturalne dla mieszkańców Wilkowyj
Lokalizacja   Wilkowyje, miasto Tychy
Autor   Renata Bartecka - Grochla
Szacunkowy koszt realizacji zadania   42 000 zł
Opis   Projekt zakłada wspólne uczestnictwo mieszkańców Wilkowyj w wydarzeniach kulturalnych odbywających się na terenie dzielnicy, jak również na terenie całego miasta (MCK Klub Wilkowyje, Mediateka, Teatr Mały, itp.).

Festyn Pożegnanie Wakacji w Wilkowyjach

 

 

Dzielnica

Wilkowyje

Tytuł Festyn Pożegnanie Wakacji w Wilkowyjach
Lokalizacja   MCK Klub Wilkowyje ul. Szkolna 94
Autor   Magdalena Stencel
Szacunkowy koszt realizacji zadania   18 000 zł
Opis   Projekt zakłada zwiększenie aktywności mieszkańców oraz integrację lokalnej społeczności poprzez organizację osiedlowego festynu. Podczas imprezy zostaną zorganizowane zabawy dla całych rodzin, konkursy, występy artystyczne oraz atrakcje dla dzieci.

Mikołajki na Wartogłowcu

 

 

Dzielnica

Wartogłowiec, Zwierzyniec (część wschodnia)

Tytuł Mikołajki na Wartogłowcu
Lokalizacja   Zespół Szkolno-Przedszkolny nr  3 przy ul. Cmentarnej
Autor   Grzegorz Stachoń
Szacunkowy koszt realizacji zadania   13 525 zł
Opis   W ramach imprezy zostaną zorganizowane zabawy, konkursy oraz  atrakcje i animacje dla dzieci.
 

Spotkania integracyjne dla seniorów

 

 

Dzielnica

Mąkołowiec, Koźlina

Tytuł

Spotkania integracyjne dla seniorów

Lokalizacja   lokal w dzielnicy Mąkołowiec, Koźlina
Autor   Sławomir Sobociński
Szacunkowy koszt realizacji zadania   21 000 zł
Opis   Zadanie obejmuje organizację 3 spotkań tj.: majówka dla seniorów, spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Starszych oraz spotkanie świąteczno-noworoczne.

 

Warunki głosowania

  • Głosować mogą osoby zamieszkałe w Tychach (bez względu na wiek) – posiadające pobyt stały, pobyt czasowy lub wpis do stałego rejestru wyborców Miasta Tychy.,
  • Wyłączone z głosowania są osoby pozbawione praw obywatelskich, ubezwłasnowolnione oraz wpisane do rejestru wyborców innej gminy,
  • Osoby nie posiadające numeru PESEL, a zamieszkałe w Tychach (posiadające pobyt stały, pobyt czasowy lub wpis do stałego rejestru wyborców Miasta Tychy) mogą głosować jedynie osobiście lub korespondencyjnie,
  • Głosowanie na zadania ogólnomiejskie dotyczące całego miasta odbywa się na formularzu papierowym lub formularzu elektronicznym do głosowania poprzez rozdysponowanie przy odpowiednich projektach od 1 do 10 punktów z łącznej maksymalnej puli 10 punktów, jakimi dysponuje każdy mieszkaniec. Możliwe jest oddanie całej puli punktów na jeden projekt,
  • Głosowanie na zadania ogólnomiejskie dotyczące określonego rejonu miasta odbywa się na formularzu papierowym lub formularzu elektronicznym do głosowania poprzez rozdysponowanie przy odpowiednich projektach od 1 do 10 punktów z łącznej maksymalnej puli 10 punktów, jakimi dysponuje każdy mieszkaniec. Możliwe jest oddanie całej puli punktów na jeden projekt.

Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie głosowania.

Czas na promocję!

Popierasz wybrane projekty? Chcesz by Twoi znajomi również je wsparli? Zadbaj o to, aby dowiedziało się o nich jak najwięcej osób. Udostępnij je na swoim serwisie społecznościowym lub wyślij linka swoim znajomym.

 

Pełny regulamin dostępny tutaj

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X