POPRZEDNIA EDYCJA: Budżet obywatelski 2018

Frajda kulturalna – półkolonie letnie i zimowe w Wilkowyjach

 

DzielnicaWilkowyje
Identyfikator  276
Lokalizacja   ul. Szkolna, Klub MCK Wilkowyje
Autor   Justyna Czejgis
Koszt przedsięwzięcia   40 000 zł
Szacunkowy koszt zadania   40 000 zł
Opis   Celem projektu jest zagospodarowanie dzieciom w wieku szkolnym czasu wolnego od nauki. Projekt zakłada aktywne uczestnictwo dzieci w warsztatach, wycieczkach, zajęciach o charakterze edukacyjnym, spektaklach teatralnych, pokazach filmowych, itp. Zajęcia zostaną zrealizowane w sześciu pięciodniowych turnusach (2 turnusy podczas ferii zimowych, 4 turnusy w czasie wakacji).
 

Warunki głosowania

  • głosować mogą osoby zamieszkałe w Tychach – posiadające pobyt stały, pobyt czasowy lub wpis do stałego rejestru wyborców Miasta Tychy, które ukończyły 16 lat (najpóźniej w ostatnim dniu głosowania),
  • wyłączone z głosowania są osoby pozbawione praw obywatelskich, ubezwłasnowolnione oraz wpisane do rejestru wyborców innej gminy,
  • wybierać można jedynie projekty należące do okręgu, którego jest się mieszkańcem,
  • każda osoba może oddać głos tylko jeden raz na wybrane projekty,
  • głosującemu przysługuje 10 punktów, które może dowolnie rozdzielić pomiędzy dostępne projekty,
  • możliwe jest oddanie całej puli punktów na jeden projekt.

Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie głosowania.

Czas na promocję!

Popierasz wybrane projekty? Chcesz by Twoi znajomi również je wsparli? Zadbaj o to, aby dowiedziało się o nich jak najwięcej osób. Udostępnij je na swoim serwisie społecznościowym lub wyślij linka swoim znajomym.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X