POPRZEDNIA EDYCJA: Budżet obywatelski 2017

Pozaszkolne zajęcia sportowo - rekreacyjne dla dzieci i młodzieży na Wilkowyjach

 

DzielnicaWilkowyje
Identyfikator   267
Lokalizacja   ul. Leśna 66, ul. Szkolna 94
Autor   Renata Bartecka-Grochla
Szacunkowy koszt przedsięwzięcia    10 000 zł
Opis

  Projekt zakłada zapewnienie po zajęciach szkolnych opieki profesjonalnego trenera dla dzieci i młodzieży, który poprowadzi zajęcia sportowo-rekreacyjne na terenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 oraz na terenie MCK Klubu Wilkowyje. W ramach zadania animator prowadzić będzie zajęcia sportowo-rekreacyjne dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci i młodzieży. Celem projektu jest aktywizacja sportowa dzieci i młodzieży.

 

Warunki głosowania

  • głosować mogą osoby zamieszkałe w Tychach – posiadające pobyt stały, pobyt czasowy lub wpis do stałego rejestru wyborców Miasta Tychy, które ukończyły 16 lat (najpóźniej w ostatnim dniu głosowania, tj. 23 września 2016 r.),
  • wyłączone z głosowania są osoby pozbawione praw obywatelskich, ubezwłasnowolnione oraz wpisane do rejestru wyborców innej gminy,
  • wybierać można jedynie projekty należące do okręgu, którego jest się mieszkańcem,
  • każda osoba może oddać głos tylko jeden raz na wybrane projekty,
  • głosującemu przysługuje 10 punktów, które może dowolnie rozdzielić pomiędzy dostępne projekty,
  • możliwe jest oddanie całej puli punktów na jeden projekt.

Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie głosowania.

Czas na promocję!

Popierasz wybrane projekty? Chcesz by Twoi znajomi również je wsparli? Zadbaj o to, aby dowiedziało się o nich jak najwięcej osób. Udostępnij je na swoim serwisie społecznościowym lub wyślij linka swoim znajomym.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X