POPRZEDNIA EDYCJA: Budżet obywatelski 2017

Wykonanie monitoringu placu przy ul. Przejazdowej

 

DzielnicaJaroszowice, Urbanowice, Wygorzele
Identyfikator  245
Lokalizacja   ul.Przejazdowa
Autor   Lidia Gajdas
Szacunkowy koszt przedsięwzięcia    60 000 zł
Opis   Projekt zakłada montaż monitoringu na placu przy ul. Przejazdowej. W ramach projektu planuje się montaż kamer posiadających możliwość nagrywania w jakości HD, rejestratora, dysku twardego, światłowodu oraz innego niezbędnego sprzętu. Proponuje się instalację kamer obrotowych i kamer stałych. Celem projektu jest zapewnienie bezpieczeństwa oraz zapobieganie atakom wandalizmu.
 
Dokumenty do pobrania

Warunki głosowania

  • głosować mogą osoby zamieszkałe w Tychach – posiadające pobyt stały, pobyt czasowy lub wpis do stałego rejestru wyborców Miasta Tychy, które ukończyły 16 lat (najpóźniej w ostatnim dniu głosowania, tj. 23 września 2016 r.),
  • wyłączone z głosowania są osoby pozbawione praw obywatelskich, ubezwłasnowolnione oraz wpisane do rejestru wyborców innej gminy,
  • wybierać można jedynie projekty należące do okręgu, którego jest się mieszkańcem,
  • każda osoba może oddać głos tylko jeden raz na wybrane projekty,
  • głosującemu przysługuje 10 punktów, które może dowolnie rozdzielić pomiędzy dostępne projekty,
  • możliwe jest oddanie całej puli punktów na jeden projekt.

Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie głosowania.

Czas na promocję!

Popierasz wybrane projekty? Chcesz by Twoi znajomi również je wsparli? Zadbaj o to, aby dowiedziało się o nich jak najwięcej osób. Udostępnij je na swoim serwisie społecznościowym lub wyślij linka swoim znajomym.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X