POPRZEDNIA EDYCJA: Budżet obywatelski 2017

Parkujemy i poruszamy się bezpiecznie przy ul. Brzozowej 12-16a

 

Dzielnicaos. B (Barbara)
Identyfikator   201
Lokalizacja   ul. Brzozowa 12-16a
Autor   Mariusz Pisula
Szacunkowy koszt przedsięwzięcia    250 000 zł
Opis

  Projekt zakłada wykonanie nowych miejsc parkingowych z kostki brukowej, w tym jednego miejsca dla osoby niepełnosprawnej oraz chodników pozwalających na dojście do posesji jak i wzdłuż linii parkingów. W ramach zadania proponuje się usunięcie starych chodników betonowych, utwardzenie terenu, wykonanie odwodnienia i położenie kostki brukowej. Celem projektu jest poprawa przepustowości ul. Brzozowej dla przejeżdżających pojazdów w tym pojazdów uprzywilejowanych oraz poprawa bezpieczeństwa i komfortu poruszania się po chodnikach.

 
Dokumenty do pobrania

Parkujemy i poruszamy sie bezpiecznie przy Brzozowej 12-16a -1.pdf
584 kB *.pdf

Parkujemy i poruszamy sie bezpiecznie przy Brzozowej 12-16a -2.pdf
1.46 MB *.pdf

Warunki głosowania

  • głosować mogą osoby zamieszkałe w Tychach – posiadające pobyt stały, pobyt czasowy lub wpis do stałego rejestru wyborców Miasta Tychy, które ukończyły 16 lat (najpóźniej w ostatnim dniu głosowania, tj. 23 września 2016 r.),
  • wyłączone z głosowania są osoby pozbawione praw obywatelskich, ubezwłasnowolnione oraz wpisane do rejestru wyborców innej gminy,
  • wybierać można jedynie projekty należące do okręgu, którego jest się mieszkańcem,
  • każda osoba może oddać głos tylko jeden raz na wybrane projekty,
  • głosującemu przysługuje 10 punktów, które może dowolnie rozdzielić pomiędzy dostępne projekty,
  • możliwe jest oddanie całej puli punktów na jeden projekt.

Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie głosowania.

Czas na promocję!

Popierasz wybrane projekty? Chcesz by Twoi znajomi również je wsparli? Zadbaj o to, aby dowiedziało się o nich jak najwięcej osób. Udostępnij je na swoim serwisie społecznościowym lub wyślij linka swoim znajomym.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X