POPRZEDNIA EDYCJA: Budżet obywatelski 2017

Modernizacja altanek śmietnikowych przy ul. Baziowej 5 -19

 

Dzielnicaos. B (Barbara)
Identyfikator   198
Lokalizacja   ul. Baziowa 5-19
Autor   Olimpia Bociąga
Szacunkowy koszt przedsięwzięcia    82 000 zł
Opis

  Projekt zakłada uporządkowanie terenu poprzez budowę dwóch altan śmietnikowych. Głównym działaniem związanym z realizacją projektu jest uporządkowanie istniejących miejsc pod altany śmietnikowe, dzięki czemu zostaną zasłonięte nieestetyczne często przepełnione duże kontenery na śmieci. Projekt pozytywnie wpłynie na estetykę osiedla i dobrze skomponuje się z zielenią oraz architekturą miejską. Celem projektu jest utrzymanie porządku oraz estetyki osiedla.

 
Dokumenty do pobrania

Modernizacja altanek śmietnikowych przy ul. Baziowej 5-19.pdf
22.11 MB *.pdf

Warunki głosowania

  • głosować mogą osoby zamieszkałe w Tychach – posiadające pobyt stały, pobyt czasowy lub wpis do stałego rejestru wyborców Miasta Tychy, które ukończyły 16 lat (najpóźniej w ostatnim dniu głosowania, tj. 23 września 2016 r.),
  • wyłączone z głosowania są osoby pozbawione praw obywatelskich, ubezwłasnowolnione oraz wpisane do rejestru wyborców innej gminy,
  • wybierać można jedynie projekty należące do okręgu, którego jest się mieszkańcem,
  • każda osoba może oddać głos tylko jeden raz na wybrane projekty,
  • głosującemu przysługuje 10 punktów, które może dowolnie rozdzielić pomiędzy dostępne projekty,
  • możliwe jest oddanie całej puli punktów na jeden projekt.

Szczegółowe informacje dostępne są w regulaminie głosowania.

Czas na promocję!

Popierasz wybrane projekty? Chcesz by Twoi znajomi również je wsparli? Zadbaj o to, aby dowiedziało się o nich jak najwięcej osób. Udostępnij je na swoim serwisie społecznościowym lub wyślij linka swoim znajomym.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X