Zostaw 1% w Tychach

1% dla naszych organizacji

W okresie rozliczeń podatkowych zachęcamy mieszkańców, aby przekazali 1% podatku dochodowego na rzecz tyskich organizacji pożytku publicznego (OPP). To o tym jest kampania miejska: „Zostaw 1% w Tychach”.

Organizacje Pożytku Publicznego 1%

Wykaz TYSKICH OPP uprawnionych do zbierania 1% za rok 2021 w załączeniu poniżej.

Lista została opracowana na podstawie wykazu organizacji pożytku publicznego uprawnionych do otrzymania 1 % podatku dochodowego  od osób fizycznych za 2021r. opublikowanego na stronie Narodowego Instytutu Wolności pod adresem. Stan na dzień 30 LISTOPADA 2021 r.

Kampania zostaw 1% w Tychach - pytanie

Ważne pytanie

W związku z rozpoczynającą się kampanią społeczną „Zostaw 1% w Tychach”, proszę o informację organizacje pozarządowe działające na terenie miasta Tychy, które są oddziałami/kołami organizacji posiadających status OPP

W informacji proszę podać:

Numer KRS organizacji „matki”

Cel szczegółowy jaki należy wpisać w zeznaniu podatkowym, aby tyska jednostka otrzymała środki finansowe.

Termin do dnia 14 stycznia br. do godziny 12.00 na adres

Brak informacji zwrotnej w wymienionym terminie spowoduje, że nie będziemy mogli organizacji umieścić na przygotowywanych ulotkach dla mieszkańców. Po tym terminie będzie jedynie możliwość dopisania NGO na stronie internetowej razemtychy.pl.

Poradnik o 1%

Sprawdź, czy możesz przekazać 1% podatku, wybierz organizację pożytku publicznego (OPP), którą chcesz wesprzeć, wypełnij PIT i zapłać podatek.

SPOT "Zostaw 1% w Tychach"

SPOT "Zostaw 1% w Tychach". Aby przybliżyć ideę 1% został nakręcony krótki film, który jest dostępny na kanale You Tube Miasta Tychy, w którym wystąpili: Andrzej DZIUBA - Prezydent Miasta Tychy, mim Ireneusz KROSNY oraz dyrygent  Marek MOŚ z Orkiestrą Kameralną Miasta Tychy AUKSO.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X