Kompletujemy listę tyskich OPP

Wiadomość dla OPP uprawnionych do 1,5% podatku za rok 2022
Jak co roku będziemy wspierać tyskie organizacje pozarządowe uprawnione do pozyskiwania 1,5% podatku za rok 2022.
Na stronie Ministerstwa pojawił się aktualny wykaz, proszę sprawdzić czy jesteście https://niw.gov.pl/opp/wykaz-opp/, ponieważ na jego podstawie przygotujemy informację dla mieszkańców.
Ważne!
Prosimy tyskie oddziały/koła organizacji OPP, które posługują się numerem KRS swojej organizacji "matki" do zgłoszenia się poprzez wysłanie e-mail na adres do 3 stycznia 2023 r. o treści:
nazwa organizacji:
nazwa oddziału/koła:
numer KRS:
cel szczegółowy do wpisania w zeznaniu podatkowym:
krótki opis celu na jaki wydatkowane są środki z nazbieranego podatku:
oświadczenie, że "Organizacja, której jesteście oddziałem/kołem przekazuje Wam zebrane środki finansowe, gdy w zeznaniu podatkowym wskazany jest cel szczegółowy dedykowany tyskiemu podmiotowi".
W kampanii informacyjnej, skierowanej do mieszkańców miasta Tychy, wspieramy tylko te organizacje, które spełniły ustawowe obowiązki, aby uzyskać status OPP.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X