Spotkajmy się w kawiarence... obywatelskiej.

Porozmawiajmy o rzeczach ważnych dla Tychów... Biznes - samorząd - NGO!

To samorząd, ale równocześnie także przedsiębiorcy i aktywni społecznicy mają duży wpływ na to, co dzieje się w ich najbliższej okolicy.

Dlatego Centrum Społecznego Rozwoju w Mikołowie zaprasza do udziału w Kawiarence obywatelskiej, nowoczesnej metodzie World Cafe, spotkania przy aromatycznej kawie, podczas którego chcemy porozmawiać o tym, co ważne dla Tychów i okolicy - współpracy, odpowiedzialnym społecznie biznesie, ale też inicjatywie lokalnej i wszystkim tym, co sprawia Państwu problem w podejmowaniu lokalnych działań.

 

Zapraszamy przedstawicieli biznesu, lokalnego samorządu i aktywnych społeczników do rozmów na proponowane tematy, które sami Państwo możecie wybrać:

  1. Siła działań CSRowych w biznesie – jak wiele możemy zyskać – moderator: Anna Łomnicka
  2. O różnych punktach widzenia - czyli dlaczego wszyscy chcemy dobrze, a nie potrafimy się dogadać. JST – NGO i Biznes. moderator: Janusz Gorol
  3. Rozmowy „okrągłego stołu” w samorządzie na przykładzie rad pożytku publicznego – moderator: Marcin Stempniak
  4. Współpraca mieszkańców z jednostkami samorządu terytorialnego na przykładzie inicjatywy lokalnej – moderator: Michał Stokłosa
  5. Jakie korzyści każdej ze stron może dać współpraca NGO – Samorząd – Biznes – moderator: Piotr Cieluchowski

Spotykamy się 25 października 2017 r.  o godzinie 18:00 w kawiarni Słoik & Kawa (ul. Dmowskiego 4) w Tychach.

 

Proszę o potwierdzenie obecności wraz z danymi reprezentanta oraz wyborem dwóch z powyżej proponowanych tematów, o których chcecie państwo porozmawiać podczas spotkania z naszymi ekspertami:

Magdalena Borucka, e-mail:

Zgłoszenia do 19 października!

 

1 1 1

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X