NGO

1,5% dla naszych organizacji

W okresie rozliczeń podatkowych zachęcamy mieszkańców, aby przekazali 1,5 % podatku dochodowego na rzecz tyskich organizacji pożytku publicznego (OPP). To o tym jest kampania miejska: „Zostaw 1,5% w Tychach”.

SPOT

Aby przybliżyć ideę przekazywania % podatku dla OPP został nakręcony krótki film, który jest dostępny na kanale You Tube Miasta Tychy, w którym wystąpili: Andrzej DZIUBA - Prezydent Miasta Tychy, mim Ireneusz KROSNY oraz dyrygent  Marek MOŚ z Orkiestrą Kameralną Miasta Tychy AUKSO.

Wystawa fotograficzna

„Dźwięki ciszy” to tytuł wystawy fotografii autorstwa Macieja Trlika z Tyskiego Towarzystwa Fotograficznego, której wernisaż odbędzie się w poniedziałek, 24 kwietnia, o godz. 18.00 w galerii Spółdzielczego Domu Kultury „Tęcza” w Tychach.
Wystawa potrwa do końca maja. Wstęp jest wolny.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X