Konsultacje 7/2023

Ogłoszenie o prowadzeniu konsultacji w sprawie przyjęcia zasad i trybu postępowania przy udzielaniu osobom fizycznym dotacji celowej na realizację projektu grantowego pn. „Postaw na OZE - rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii na terenie Gmin Partnerskich Tychy i Wyry”

Termin rozpoczęcia i zakończenia konsultacji: od 04.05.2023 roku do 18.05.2023 roku.

Jednostka organizacyjna wyznaczona do opracowania projektu i przeprowadzenia konsultacji wraz z danymi kontaktowymi:

Wydział Rozwoju Miasta i Funduszy Europejskich Urzędu Miasta Tychy, al. Niepodległości 49, 43‑100 Tychy, Bożena Nowak – Naczelnik Wydziału, tel. 32 776 39 03, email: .

Sposób wnoszenia uwag i opinii:

Uwagi i opinie do projektu uchwały w sprawie przyjęcia zasad i trybu postępowania przy udzielaniu osobom fizycznym dotacji celowej na realizację projektu grantowego pn. „Postaw na OZE – rozwój energetyki rozproszonej opartej o odnawialne źródła energii na terenie Gmin Partnerskich Tychy i Wyry”
można zgłaszać:

1. Pisemnie, za pomocą formularza opublikowanego wraz z projektem uchwały, na stronie internetowej www.razemtychy.pl w zakładce NGO (formularz w wersji drukowanej dostępny jest w Punkcie Informacyjnym Biura Obsługi Klienta na parterze Urzędu Miasta Tychy):
a) w siedzibie Urzędu Miasta Tychy, al. Niepodległości 49, 43-100 Tychy, w Biurze Obsługi Klienta (parter Urzędu Miasta Tychy),

2. Elektronicznie w następujący sposób:
a) poprzez wypełnienie formularza dostępnego poniżej,
b) poprzez system ePUAP, adres skrytki Urzędu Miasta Tychy e-PUAP /UMTychy/skrytka (decyduje data wpływu do Urzędu),
c) za pomocą poczty elektronicznej na adres:

BIP

RAPORT

BIP

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X