Odwołany - Konkurs na realizację 2 zadań: "Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej" oraz "Opieka wytchnieniowa".

Prezydent Miasta Tychy ogłasza Otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych w 2021 roku w zakresie działalności na rzecz osób niepełnosprawnych.

Celem konkursu jest wyłonienie realizatorów zadań publicznych:

  1. Zadanie realizowane w ramach Programu Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej, finansowane ze środków Funduszu Solidarnościowego,
    pn.: „Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” - edycja 2021.
  2. Zadanie realizowane w ramach Programu Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej, finansowane ze środków Funduszu Solidarnościowego, pn.: „Opieka wytchnieniowa” - edycja 2021.

Termin realizacji zadania: od podpisania umowy do 31 grudnia 2021 roku.

Ofertę należy przygotować i przesłać za pośrednictwem poczty do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej ul. Budowlanych 59, 43-100 Tychy w zamkniętej kopercie lub w formie elektronicznej za pośrednictwem ePUAP:
- w terminie do: 18 czerwca 2021 roku do godz. 9:00.

Tryb i kryteria stosowane przy wyborze ofert oraz termin dokonania wyboru ofert - opisane w pełnej treści ogłoszenia konkursowego

Ogłoszenie na stronie i w załączeniu:

 

 

Konkurs został odwołany - dodatkowe informacje

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X