Seniorzy z Pasją 2019

Konkurs "Seniorzy z Pasją 2019" organizowany przez fundację Internationaler Bund Polska.

Rusza III edycja konkursu "Seniorzy z Pasją 2019" organizowanego przez fundację Internationaler Bund Polska, którego celem jest wyłonienie lokalnych seniorów aktywistów!  

Konkurs odbywa się w ramach programu: „Prowadzenie programu na rzecz aktywności osób starszych, zapobiegającego wykluczeniu społecznemu” finansowanego ze środków Urzędu Miasta Tychy 

Podęta inicjatywa ma służyć integracji środowisk senioralnych oraz promocji ich  społecznej i wolontarystycznej działalności.  

Kandydatów do konkursu można zgłaszać w 2 kategoriach:

a). Senior z pasją

b). Seniorka z pasją 

W tych kategoriach mogą startować seniorzy, działający na co dzień z pasją w wybranym obszarze aktywności, będący liderami swoich środowisk, aktywnie działający na niwie społecznej, jak również na rzecz organizacji, instytucji bądź będący wolontariuszami. W każdej kategorii będzie przyznawana nagroda główna. Kapituła może przyznać również dodatkowe wyróżnienia. 

Zachęcamy do udziału w konkursie i wskazania swoich kandydatów. 

W naszym mieście działa bardzo wielu aktywnych i pełnych pasji seniorów, których na co dzień często nie zauważamy. Konkurs „SENIORZY Z PASJĄ 2019” to doskonała okazja aby docenić i nagrodzić   ich zaangażowanie oraz dać motywację do dalszych działań!

1.Formularz zgłoszeniowy można pobrać:

- ze strony internetowej: www.ib-polska.pl

- lub w papierowej wersji w FUNDACJI IB POLSKA lub podczas dyżurów w TYSKIEJ RADZIE SENIORA

2. Wypełniony poprawnie formularz można: składać w  siedzibie organizatora: Klub Seniora Platyna ul. Edukacji 11 w Tychach, w godzinach 7-15 od poniedziałku do piątku, wysłać za pomocą poczty elektronicznej na adres: lub wysyłać za pomocą tradycyjnej poczty na adres:

Fundacja Internationaler Bund Polska,

ul. Edukacji 11, 43-100 Tychy

z dopiskiem: KLUB SENIORA PLATYNA w terminie od 4-go do 15-go listopada 2019r.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X