Szukasz wolontariuszy - zgłoś się do Tyskiego Centrum Wolontariatu

Tyskie Centrum Wolontariatu zaprasza organizacje pozarządowe do współpracy!

Promujemy ideę wolontariatu w Tychach! Nasze działania skupiają się na tworzeniu mostu pomiędzy organizacjami a osobami zainteresowanymi podjęciem wolontariatu. Wspieramy podmioty przyjmujące wolontariuszy, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy do współpracy także szkolne koła wolontariatu. Angażujemy, motywujemy i przygotowujemy wolontariuszy do podjęcia pracy na rzecz organizacji. Promujemy także ideę wolontariatu zagranicznego.

Zapraszamy organizacje pozarządowe do zamieszczania ofert pracy w dla wolontariuszy w Tyskim Centrum Wolontariatu. Oferta pracy wolontarystycznej powinna zawierać opis stanowiska pracy wraz z zakresem obowiązków. Zachęcamy również do przygotowywania ofert pracy zdalnej, w tym dla osób niepełnosprawnych. Organizacja może przygotować wiele ofert na różne stanowiska.

Z podmiotami, które zdecydują się na współpracę podpiszemy porozumienie o współpracy.

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych do kontaktu z Tyskim Centrum Wolontariatu.

Osoby do kontaktu: Anna Małecka, Bartłomiej Szymczyk

e-mail:

telefon: 32 219 10 10

Kontakt osobisty:

Wtorek w godzinach 17:15-19:15, Tychy, ul. Barona 30, pokój 209

(dostępne dla osób niepełnosprawnych)

Czwartek w godzinach 13:30-15:30 , Tychy, ul. Edukacji 11, pokój 64

 

Tyskie Centrum Wolontariatu

Prowadzone jest przez Fundację Internationaler Bund Polska

 

Projekt realizowany jest na terenie miasta Tychy, finansowany przez Gminę Miasta Tychy w ramach projektu pt. Tyskie Centrum Wolontariatu realizowanego w ramach zadania publicznego Działalności wspomagającej rozwój wspólnot i społeczności lokalnych.

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X