Kultura.tychy.pl - zaproszenie do przesyłania informacji o organizowanych wydarzeniach kulturalnych

Przypominamy o możliwości zamieszczania Państwa treści dotyczących organizowanych przez Państwa wydarzeń z dziedziny kultury na portalu kultura.tychy.pl


W razie zainteresowania nieodpłatną publikacją proszę o kompleksowe przesyłanie informacji wraz z kompletem grafik (szczegóły w załączonym pliku) do 20 dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc, którego dotyczą te treści, czyli 20 listopada na GRUDZIEŃ.

UWAGA!
NIE MA MOŻLIWOŚCI dostosowywania przesłanych grafik przez pracowników Miejskiego Centrum Kultury w Tychach do formatów wymaganych na portalu kultura.tychy.pl, dlatego prosimy o przesyłanie wyłącznie gotowych plików, zgodnie z wytycznymi przesłanymi w wiadomości w zeszłym miesiącu.

Zastrzegamy sobie prawo wyboru tekstów do publikacji, niepublikowania treści o słabej jakości oraz do dokonywania skrótów lub innych zmian nadesłanych tekstów, gdy takie okażą się niezbędne.

Nie odpowiadamy za roszczenia osób trzecich dotyczące opublikowanych treści (teksty i zdjęcia) uznając, że przesłanie ich jest równoznaczne z posiadaniem do nich pełnych praw.
 

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X