KONSULTACJE PROJEKTU ZMIANY MIEJSCOWEGO PLANU ZAGOSPODAROWANIA PRZESTRZENNEGO DLA UL. JAROSZOWICKIEJ

Ogłoszenie o prowadzeniu konsultacji z organizacjami pozarządowymi projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego przy ul. Jaroszowickiej i Długiej w Tychach.

W trybie Uchwały Nr 0150/XLVI/1036/10 Rady Miasta Tychy z dnia 26 sierpnia 2010r. w sprawie : szczegółowego sposobu konsultowania z organizacjami pozarządowymi i podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy z dnia 24 kwietnia 2003 r . o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie projektów aktów prawa miejscowego w dziedzinach dotyczących działalności statutowej tych organizacji,

Prezydent Miasta Tychy informuje o rozpoczęciu w dniu 27 styczeń 2012 r. konsultacji projektu zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego przy ul. Jaroszowickiej i Długiej w Tychach.

ogłoszenie

tekst projektu planu

rysunek projektu planu

prognoza

wybrane opinie

pismo ARiMR

 

źródło: http://bip.umtychy.pl/konsultacje-z-organizacjami-pozarzadowymi/22

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X