Szkolenie CRIS ze współpracy międzysektorowej

Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych serdecznie zaprasza przedstawicieli tyskich organizacji pozarządowych na bezpłatne szkolenie pt:

„Współpraca międzysektorowa na bazie  oficjalnego modelu - jak praktycznie wykorzystać raport z niezbędnika do samooceny”.

  

Zapraszamy na warsztat, który będzie polegał na wypracowaniu planu działań tyskich organizacji w oparciu o  raport powstały na bazie  „Niezbędnik do (samo)oceny”.

 

Celem szkolenia będzie podniesienie wiedzy i umiejętności uczestników w zakresie współpracy organizacji pozarządowych z administracją publiczną w oparciu o oficjalny model współpracy międzysektorowej opublikowany przez Departament Pożytku Publicznego w styczniu 2012 r.

 

Szkolenie odbędzie się 24 kwietnia 2012 (wtorek), w godzinach 15:00-21:00 w Inkubatorze Społecznej Przedsiębiorczości w Tychach, ul. Barona 30 (p. 209).

 

Uczestnikom szkolenia zapewniamy materiały szkoleniowe oraz poczęstunek.

Dodatkowo po szkoleniu zapraszamy do skorzystania z doradztwa indywidualnego, w miejscu i terminie dogodnym dla Państwa.

 

Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o przesłanie do dnia 20 kwietnia 2012 r. wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres lub faksem 32 739 55 12 wew. 106.

 

Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „Region Aktywnych Organizacji – utworzenie mobilnych centrów informacji i wspierania NGO w woj. śląskim”, w związku z czym warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest zgłoszenie organizacji do uczestnictwa w projekcie. Zgłoszenia można dokonać poprzez stronę www.aktywneorganizacje.pl, wypełniając formularz zgłoszeniowy on-line, który znajduje się w zakładce rekrutacja.

Wszelkich informacji na temat szkolenia udziela Anna Pytlik (, 32 739 55 12 wew. 103).

Usługa szkoleniowa jest współfinansowana przez Unię Europejską w ramach
 Europejskiego Funduszu Społecznego.

 

Pozdrawiam,

Anna Pytlik
 Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS
ul. J. F. Białych 7, 44-200 Rybnik
tel.: 32 739-55-12 wew.103; fax: wew. 106
www.cris.org.pl
 Należymy do Sieci SPLOT - www.siecsplot.pl

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X