Szkolenie MOST „Internetowe narzędzia informatyczne..."

Stowarzyszenie Wspierania Organizacji Pozarządowych MOST zaprasza na bezpłatne szkolenie

„Internetowe narzędzia informatyczne oraz oprogramowanie open source w promocji i rozwoju NGO”, które odbędzie się w środę 25 kwietnia 2012 roku od godz. 14.00 w siedzibie Stowarzyszenia przy ul. Kościuszki 70 w Katowicach.

 Szkolenie poprowadzi pani Małgorzata Jabłońska - absolwentka Haute Ecole „Groupe ICHEC – ISC-LOUS-ISFCS” w Brukseli związana z sektorem pozarządowym od 7 lat; współautorka szkoleń e-learningowych oraz portali internetowych posiadająca praktyczne doświadczenie w zakresie promocji działań NGO, tworzenia strategii rozwoju, tworzenia partnerstw wielosektorowych oraz pozyskiwania środków zewnętrznych na działalność NGO.

 Uczestnicy szkolenia zostaną praktycznie przygotowani do korzystania z wybranych, bezpłatnych narzędzi informatycznych  pomocnych w codziennej pracy NGO m.in. planowaniu, organizacji pracy, pozyskiwaniu członków i wolontariuszy, informowaniu o bieżących działaniach oraz promocji organizacji pozarządowych.

 Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu prosimy o przesłanie do 20 kwietnia 2012 r., wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres: lub faksem 32 253-94-20.

 Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „Region Aktywnych Organizacji – utworzenie mobilnych centrów informacji i wspierania NGO w woj. śląskim”, w związku z czym warunkiem uczestnictwa w projekcie jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego, który przesyłam w załączeniu.

Irena Kowalska-Drygała
Animator w projekcie „Region aktywnych organizacji – utworzenie mobilnych centrów informacji i wspierania NGO w woj. śląskim” współfinansowanym ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
www.aktywneorganizacje.pl
Stowarzyszenie Wspierania Organizacji Pozarządowych „MOST”
ul. Kościuszki 70/1, 40-047 Katowice.
Tel./fax. 032 253 94 20

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa - wejdź.

X